Podświetlany daszek

Czyli problemy z prądem w Opel Zafira (osprzęt elektryczny, włączniki, przekaźniki, szyby elektryczne, oświetlenie itp.)

Moderatorzy: Mariusz, Tazz

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
norbi2004
Debiutant
Posty: 37
Rejestracja: 04 mar 2013, 22:20
Lokalizacja: Wołomin
Model:

Podświetlany daszek

#1 Post autor: norbi2004 »

Witam interesuje mnie wymiana daszków niepodświetlanych na podświetlane.Znalazłem opis do ZA,a jak ma się do ZB?

Awatar użytkownika
Tunio999
Zafiromaniak
Posty: 5255
Rejestracja: 15 gru 2011, 21:09
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Auto: ex ZB 1.8 SPORT
Model: 2008
Oznaczenie silnika: Z18XER
Gender:
Kontakt:

#2 Post autor: Tunio999 »

W ZB jeszcze pewnie nikt nie wymieniał :mysli:
Z samą wymianą to nie powinno być problemu. Kupić z podświetleniem i założyć. Tylko gorzej z napięciem ale może pociągnąć go od środkowego oświetlenia :mysli: Zawsze wcześniej możesz sprawdzić czy nie ma gotowych wiązek do słoneczek gdzieś luzem ;)
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."
- Albert Einstein

<<< Pozdrawiam Tunio999 >>>

Awatar użytkownika
norbi2004
Debiutant
Posty: 37
Rejestracja: 04 mar 2013, 22:20
Lokalizacja: Wołomin
Model:

#3 Post autor: norbi2004 »

Tunio999 pisze:W ZB jeszcze pewnie nikt nie wymieniał :mysli:
Z samą wymianą to nie powinno być problemu. Kupić z podświetleniem i założyć. Tylko gorzej z napięciem ale może pociągnąć go od środkowego oświetlenia :mysli: Zawsze wcześniej możesz sprawdzić czy nie ma gotowych wiązek do słoneczek gdzieś luzem ;)
Postaram się dzisiaj zajrzeć do podsufitki i zobaczę jak się sprawy mają. ;)

Awatar użytkownika
KIT GTO
Mieszkaniec
Posty: 412
Rejestracja: 10 cze 2011, 21:57
Lokalizacja: lbn
Model:

#4 Post autor: KIT GTO »

w zb pewnie jak w ah już taka wiązka powinna być podciągnięta, zdemontuj swoje osłony i odchyl podsufitkę i sprawdź czy niema w profilu

Awatar użytkownika
norbi2004
Debiutant
Posty: 37
Rejestracja: 04 mar 2013, 22:20
Lokalizacja: Wołomin
Model:

#5 Post autor: norbi2004 »

Zdemontowałem osłonę jakiś tunel jest ale kabla wtyczki nie znalazłem.Muszę poczekać na lepszą pogodę(brak garażu) żeby bardziej podsufitkę zdjąć-odsunąć,żeby kable poprowadzić jak nie znajdę fabrycznych ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka i elektronika”