instalacja gazowa diego g3 kme czy landi renzo

Silnik (ON, PB, LPG, CNG), układ przeniesienia napędu, układ wydechowy itp.

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
ridus

instalacja gazowa diego g3 kme czy landi renzo

#1 Post autor: ridus »

Witam, koledzy chcę założyć sobie gaz w Zafirce 1.8 16V '99, myślę że pojeżdżę nią jeszcze długo ale zastanawiam się jaką instalacje gazową mam założyć. Mam do wyboru KME diego G3 w miejscowości 30 km od mojego miasteczka bądź landi renzo w miejscowości 55 km od miejsca zamieszkania. Różnica jest również w cenie KME 2400 zł a landi renzo 2700 zł. Chcę założyc coś lepszego więc skłaniam się do landi słyszałem negatywy o KME ale trochę daleko mam ten serwis 55 km sporo a jak mi coś padnie ?
Czy są jakieś negatywy w sprawie instalacji w landi renzo ??? Bo KME już znam

Proszę o opinie i sugestie...

kicaj

#2 Post autor: kicaj »

i za kazdym razem bedziedz nowy temat otwieral?
http://www.zafiraklub.pl/viewtopic.php? ... ght=#18304

wystarczylo tam kontynulowac...

firek
Zafiromaniak
Posty: 1143
Rejestracja: 01 maja 2009, 12:23
Imię: Mirek
Lokalizacja: Lublin
Auto: Opel Zafira A 1,8 Elegance
Model: ZA
Oznaczenie silnika: X18XE1
Gender:

#3 Post autor: firek »

Odpowiedz co do wyboru może byc tylko jedna : Landi Renzo- elektronika i wtryski najlepsze na rynku, ja u siebie nie zauważam żadnych różnic w jezdzie benzyna-gaz, no moze przy kasie na stacji;) , a jeśli już cos by ci padło (choc nie wiem co) to auto zawsze moze na benzynce jechac. Pozdro i dołączam sie do kolegi kicaja

darek_s
Mieszkaniec
Posty: 238
Rejestracja: 20 gru 2009, 09:05
Lokalizacja: Mońki
Model:

#4 Post autor: darek_s »

2700 za LR to cos za mało pewnie zamiast wtryskow Medów włozą matrixy a zamiast reduktora IG1 bedzie LI02 ktory jest do 100km.Co do pytania diego czy landi wybór moze byc tylko jeden LR.PZDR.

emjot

#5 Post autor: emjot »

Potwierdzam, polecam LR. Sam mam Omegasa. Ale w tej cenie to nie polecam. Pełny kit LR (reduktor IG1, wtryski MED) poniżej 3500 z montażem to byłbym baaardzo ostrożny. Sama elektronika LR to jest praktycznie tak samo dobra jak polski STAG, siłą LR jest właśnie reduktor i wtryski "nie-do-zajechania". Jeśli kompletacja nie byłaby na reduktorze IG1 i wtryskach MED, to może lepiej poszukać kogoś kto dobrze i z głową zamontuje KME lub STAGa na dobrych komponentach. W przypadku LPG 80% sukcesu do dobry montaż, a 20% kompletacja instalacji.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”