[A] - MarcinFKP - Zafira OPC arden blau 2.0 turbo

Moderatorzy: Tunio999, Tazz

Wiadomość
Autor
marcinFKP

#61 Post autor: marcinFKP »

Pomyślimy ;)

marcinFKP

#62 Post autor: marcinFKP »

Fotorelacja
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Teraz wnętrzności:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Więcej nie uchwyciłem, tak się uwijali z robotą :D
Tutaj zaciski:
Obrazek
Obrazek
Teraz nowy podopieczny: Corsa D auto rodziców. Rok 2009 przebieg 15920km podczas kupna. Uzywany przez starszego Pana, podczas jazdy wokół komina. Trzymany pod kocem oczywiście
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Przebieg
Obrazek

Leny v40

#63 Post autor: Leny v40 »

kata miałeś już zasmarowanego ... ładnie sondę od sunął ktoś spawy też ładne ... turbo odżyje :piwo: Kolor ciekawy :mrgreen: zacisków :idea:

Awatar użytkownika
lech31
Zafiromaniak
Posty: 658
Rejestracja: 12 sie 2012, 19:44
Imię: Lech
Lokalizacja: Usarzów TOP
Auto: Zafira
Model: A
Oznaczenie silnika: Z18XE
Gender:

#64 Post autor: lech31 »

Marcin super robota. Życzę Ci aby Zośka śmigała jak błyskawica. Oraz do szybkiego zobaczenia. :piwo:

Awatar użytkownika
Wojti
Zafiromaniak
Posty: 6240
Rejestracja: 15 kwie 2013, 19:02
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: ZB 400ps/502nm
Model: OPC
Oznaczenie silnika: z20leh
Gender:
Kontakt:

#65 Post autor: Wojti »

Kawał dobrej roboty zrobiłeś .Pozostaje sama przyjemność z jazdy :piwo:
Życie jest Piękne a z Zafirką jeszcze piękniejsze he he

marcinFKP

#66 Post autor: marcinFKP »

Panowie a jaki polecacie icek? Z fmic? I jakie wymiary. Znalazłem 550x180x65. Będzie ok?

Leny v40

#67 Post autor: Leny v40 »

elo ja myślałem o takim 550x140x65mm ... a znajomy w cupe ma 450x...... a tu masz co do vauxhall się poleca .... 550 x 177 x 65mm ... http://www.ebay.pl/itm/VAUXHALL-ZAFIRA- ... 3368bec1fe

ja myślałem jak ten koleś ma http://www.performancevauxhallshow.co.u ... afira-gsi/ :>

marcinFKP

#68 Post autor: marcinFKP »

też to widziałem, ale ja bym chciał go trochę bardziej schować, tyle że tam nie ma miejsca i trzeba by pakować ją w tą dziurę. Chyba żeby wiatrak od klimy przenieść albo coś z nim zmyśleć, może jakiś mniejszy, bo tam jest w holere ciasno i to jest problem Napisałem do fmica czy mają coś dedykowanego i czekam na odp

Leny v40

#69 Post autor: Leny v40 »

marcinFKP pisze:też to widziałem, ale ja bym chciał go trochę bardziej schować, tyle że tam nie ma miejsca i trzeba by pakować ją w tą dziurę. Chyba żeby wiatrak od klimy przenieść albo coś z nim zmyśleć, może jakiś mniejszy, bo tam jest w holere ciasno i to jest problem Napisałem do fmica czy mają coś dedykowanego i czekam na odp
Daje się 2 mniejsze wiatraki albo obracasz tego co masz i ma się zmieścić ... albo tu masz jeszcze dedykowany i nic nie przerabiasz .... http://www.ebay.co.uk/itm/VAUXHALL-ASTR ... 5d350f7119


Ps. kolega Predator z astra cupe dał jakiś 1500zł za fmic .pl

marcinFKP

#70 Post autor: marcinFKP »

obracam obecny? Weś mi wytłumacz w jakiś bardziej łopatologiczny sposó jak możesz. Bo to by mnie najbardziej interesowało, bo generuje mniej kosztów. Tylko jeśli go odwróce to czy będzie powietrze dobrze podawał, zeby spełaniał swoją rolą

Leny v40

#71 Post autor: Leny v40 »

marcinFKP pisze:obracam obecny? Weś mi wytłumacz w jakiś bardziej łopatologiczny sposó jak możesz. Bo to by mnie najbardziej interesowało, bo generuje mniej kosztów. Tylko jeśli go odwróce to czy będzie powietrze dobrze podawał, zeby spełaniał swoją rolą
poszło pw. :lol: ciekawe ile ci fmic.pl policzy :mysli:

Awatar użytkownika
ryba1
Zafiromaniak
Posty: 1981
Rejestracja: 09 lip 2017, 12:27
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: CGD/SB
Auto: Zafira B 381KM/507NM
Model: OPC
Oznaczenie silnika: Z20LEH
Gender:
Kontakt:

#72 Post autor: ryba1 »

marcinFKP, założyłeś te klamoty z wydechu co kupiłeś :>

marcinFKP

#73 Post autor: marcinFKP »

Jeszcze nie. Poprawiam tlumik srodkowy i zakupiłem inny koncowy. Teraz czekam na rury z klasą i kolanka i będzie się działo. Jak zrobię to popstrykam coś i wrzucę na forum

Marcin - wrzucaj troszkę mniejsze zdjęcia - za długo się wczytują ;)

Bodek
Ostatnio zmieniony 18 maja 2014, 20:42 przez marcinFKP, łącznie zmieniany 1 raz.

marcinFKP

#74 Post autor: marcinFKP »

Reasumując down pipe 2.75 cała i reszta wydechu 2.5 cala na dwoch tłumikach. Drze jadę konkretnie. W wolnej chwili coś pofoce i wrzucę. Co do jazdy z dołu milej jedzie. Teraz czeka stage 1...

Awatar użytkownika
ryba1
Zafiromaniak
Posty: 1981
Rejestracja: 09 lip 2017, 12:27
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: CGD/SB
Auto: Zafira B 381KM/507NM
Model: OPC
Oznaczenie silnika: Z20LEH
Gender:
Kontakt:

#75 Post autor: ryba1 »

marcinFKP pisze:Reasumując down pipe 2.75 cała i reszta wydechu 2.5 cala na dwoch tłumikach
nie lepiej było do kończ 2,75 zrobić?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zafira A”