Simens ncdr 1100 a zmieniarka cyfrowa mp3 (emulator)

Car Audio + navi - tematy dotyczące Zafiry A

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
danio_pl

Simens ncdr 1100 a zmieniarka cyfrowa mp3 (emulator)

#1 Post autor: danio_pl »

Witam wszystkich mam bardzo kluczowe pytanie Simens ncdr 1100 a zmieniarka cyfrowa mp3 (emulator) wiem że w innych autkach takich jak Audi WV itd. idzie ją zamontować tak by była rozpoznawana przez radio jako zmieniarka cd i można nią sterować z radia czy też z kierownicy jak to się ma do naszych zosiek może ktoś pomóc ?
Ostatnio zmieniony 03 maja 2014, 13:18 przez danio_pl, łącznie zmieniany 1 raz.

Energy24
Świeżak
Posty: 23
Rejestracja: 29 mar 2014, 11:26
Imię: Darek
Lokalizacja: Sulechów
Auto: Zafira
Model: A
Oznaczenie silnika: Z20LET
Gender:

#2 Post autor: Energy24 »

Kolego z tego co się orientowałem pisząc do paru sprzedawców, to niestety nie ma zmieniarki do tego radia ponieważ jest inna komunikacja miedzy radiem a zmieniarką, sam na tym ubolewam i kombinuje coś innego, by zakupić nawigację z transmiterem fm i bluetooth dzięki czemu od razu by służyło jako zestaw głośnomówiący, jednak nie wiem jak z jakością dźwięku.
Jest jeszcze jedna opcja by po prostu zakupić jakiś odtwarzacz mp3 i kablem od niego wpiąć się w przewody sygnałowe które idą od zmieniarki do radia tylko wtedy trzeba włączać zmieniarkę w której musi być płyta by usłyszeć dźwięk z mp3

danio_pl

#3 Post autor: danio_pl »

To wiem ale wtedy nie ma sterowania z radia "kasza"

Energy24
Świeżak
Posty: 23
Rejestracja: 29 mar 2014, 11:26
Imię: Darek
Lokalizacja: Sulechów
Auto: Zafira
Model: A
Oznaczenie silnika: Z20LET
Gender:

#4 Post autor: Energy24 »

No z radia nie tylko głośniej ciszej. Jednak jak na dzisiaj to innej możliwości raczej nie ma i wątpię by wyprodukowali cyfrowa zmieniarkę do tego radia za stary model.

danio_pl

#5 Post autor: danio_pl »

no nie wiem to chodzi tylko o kabel sterujący ,a emiter fm mam jakość kicha

Energy24
Świeżak
Posty: 23
Rejestracja: 29 mar 2014, 11:26
Imię: Darek
Lokalizacja: Sulechów
Auto: Zafira
Model: A
Oznaczenie silnika: Z20LET
Gender:

#6 Post autor: Energy24 »

Też tak myślałem już nawet chciałem kupić bo znalazłem taką zmieniarkę z identyczna wtyczka 10 pinową, ale jednak sprzedawca mnie ostudził z tą inną komunikacją zmieniarki z radiem a 400zł piechotą nie chodzi by wyrzucić i nie działało.
Transmitery fm to wiem ze kicha myślałem o czymś takim, ale nie wiem jak tu z jakością bo tak to by było wszystko w jednym, ale pewnie nie jest tak kolorowo jak wygląda :(

http://archiwum.allegro.pl/oferta/nawig ... 25526.html

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zafira A”