Opinie o sprzedawcy - Andrzej2503

Czy to auto warto kupić? Co o nim sądzą inni forumowicze? Tutaj możecie się do woli pytać o auta z ogłoszeń.

Moderator: Tunio999

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wojti
Zafiromaniak
Posty: 6240
Rejestracja: 15 kwie 2013, 19:02
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: ZB 400ps/502nm
Model: OPC
Oznaczenie silnika: z20leh
Gender:
Kontakt:

#91 Post autor: Wojti »

No to pięknie pogratulować zakupu .No sprzedawca jak zwykle nr 1 he he :piwo:
Życie jest Piękne a z Zafirką jeszcze piękniejsze he he

v8zj
Świeżak
Posty: 15
Rejestracja: 09 mar 2012, 20:36
Lokalizacja: olsztyn
Model:

#92 Post autor: v8zj »

kupiłem w czerwcu 1,8 140kucyków, jazda super nic się nie zmieniło od czerwca ale chodzi mi po głowie OPC 241 jak kolegi powyżej. Panie Andrzeju czy u Pana bywają takie? można "zamówić" bez presji czasu (mam czym jeździć) jakis ładny egzemplarz? Jak z nimi jest, wiem, że nie ma ich wiele na rynku stąd pytanie czy długo się czeka na cos wartego uwagi?

Pozdrawiam serdecznie

Andrzej2503
Zafiromaniak
Posty: 678
Rejestracja: 05 sty 2010, 22:59
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. [FG]
Auto: Zafiry
Model: wszystkie
Oznaczenie silnika: różne
Gender:

#93 Post autor: Andrzej2503 »

Coś się znajdzie - będzie droższe od 1,8, ale się znajdzie. :D
sklepik z Zafirami B i C

Lemac

#94 Post autor: Lemac »

Panie Andrzeju, czy zdarzają się u Pana w ofercie Zafiry B z silnikiem Diesla?

Andrzej2503
Zafiromaniak
Posty: 678
Rejestracja: 05 sty 2010, 22:59
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. [FG]
Auto: Zafiry
Model: wszystkie
Oznaczenie silnika: różne
Gender:

#95 Post autor: Andrzej2503 »

oczywiście - nawet stoją na podwórku - ale zarezerwowane i zamówione
kontakt na PW, emailowy, lub telefoniczny - nie w tym temacie
sklepik z Zafirami B i C

Awatar użytkownika
opelek
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: 09 gru 2013, 15:16
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Zafira
Model: B
Oznaczenie silnika: 19CDTI
Gender:

#96 Post autor: opelek »

Ja także kupiłem Zafire od Andrzeja. Miałem do Gorzowa 500 km i niestety całkowity brak czasu na wyjazd w celu oglądania. Andrzej wykazał dużo cierpliwości odpisując na wiele moich emaili (ale to co mam napisane to mam) i chwała Mu za to. Z uwagi na to że brałem auto w leasing to potrzebne było badanie Dekry i zdecydowałem się kupić (przez firmę leasingową) upatrzone auto. Na razie mam go 1,5 m-ca i jest dokładnie takie jak pisał mi Andrzej w mailach.
O tym gdzie szukać Zafiry zdecydowały Wasze posty i jeżeli chodzi o Andrzeja to po moich doświadczeniach z nim mogę tylko POLECAĆ.
Jutro będzie lepiej

Awatar użytkownika
Wojti
Zafiromaniak
Posty: 6240
Rejestracja: 15 kwie 2013, 19:02
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: ZB 400ps/502nm
Model: OPC
Oznaczenie silnika: z20leh
Gender:
Kontakt:

#97 Post autor: Wojti »

Hm az miło się czyta takie posty :piwo:
Życie jest Piękne a z Zafirką jeszcze piękniejsze he he

marek.klis
Świeżak
Posty: 14
Rejestracja: 22 paź 2013, 10:41
Imię: Marek
Lokalizacja: Beskidy
Auto: Opel Zafira B 1.9 CDTI Cosmo
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z19DT

#98 Post autor: marek.klis »

No to czas na kolejną pozytywną opinię.

Po bezowocnych poszukiwaniach zastępstwa dla Seata Alhambry na lokalnym rynku zdecydowałem się napisać do Andrzeja. Wymagania jakie miałem to elektryczne szyby przód i tył, automatyczna skrzynia biegów no i klimatyzacja. W przeciągu kilku dni znalazła się Zafira B 1.9 120km Cosmo Automat z końcówki 2008. Sama finalizacja trwała kilka tygodni ale to z powodu świąt i końcówki roku - auto miało do poprawy przedni zderzak i boczną skórę na fotelu kierowcy - co zostało zrobione przed sprzedażą.

W zeszły czwartek byłem w Gorzowie po Zafirę. Szybki przegląd na stacji diagnostycznej - po opiniach na tym forum odpuściłem ASO - i powrót do domu nową Zafirą. Wszystkie dokumenty przygotowane jak należy, wystarczyło zanieść do WK, zapłacić 254zł i auto zarejestrowane. Dodatkowo 6 miesięcy gwarancji na silnik i skrzynię - adnotacja o gwarancji na fakturze.

Dzisiaj Zafira była u mechanika na wymianie oleju, filtrów itp. Powiedział, że nie ma się do czego przyczepić - jakby się musiał już do czegoś przyczepić to jedynie do trochę skorodowanej końcówki tłumika :)

Na początku miałem dylemat czy jest sens jechać po auto ponad 1100km (w obie strony) ale teraz podpisuję się pod opiniami z tego forum, że "do Andrzeja nigdy nie jest za daleko" :)

Pozdrawiam i życzę kolejnych zadowolonych klientów!

bocian97

#99 Post autor: bocian97 »

Ja także się dołączam do zadowolonych klientów Andrzeja.

Ja zakupiłem swoja ZB na początku stycznia. Jechałem z Krakowa więc tez miałem dylemat czy taki kawał warto. Ale jak się okazuje WARTO.

Po przyjeździe do Gorzowa Andrzej już czekał na mnie koło dworca. Pojechaliśmy na stacje diagnostyczną - przegląd sprawnie, bezusterkowy. Potem transakcja przy kawce, komplet dokumentów i w drogę powrotną. Na drugi dzień wizyta w UM i szybka bezproblemowa rejestracja. Jeżdżę tym samochodem już trzeci tydzień i naprawdę jest OK.

Andrzej dziękuję, za cierpliwość i fajne autko :) .

sir_kris

#100 Post autor: sir_kris »

Witam,

Również stałem się ostatnio szczęśliwym posiadaczem Opla Zafira, zakupionego u Pana Andrzeja.
Jestem z zakupu bardzo zadowolony!

Kiedy zdecydowałem się na zakup Zafiry, bardzo zależało mi na zakupie z dobrego, sprawdzonego źródła.
Po kilku tygodniowych poszukiwaniach, Pan Andrzej został mi przypadkowo polecony przez znajomego.
W jego ofercie znalazłem dokładnie taki model jak mi się marzył: Zafira B (2007) 1.9 120KM w kolorze grafitowym.
Co prawda, po sprowadzeniu auta z Belgii okazało się, że silnik jest 100 a nie 120KM, ale Pan Andrzej od razu mnie o tym uczciwie poinformował i obniżył cenę.

Przyjechałem do Gorzowa z Wrocławia i od razu po spotkaniu Pana Andrzeja i obejrzeniu samochodu, wiedziałem że to jest sprzedawca i auto, których szukałem.

Załatwienie formalności zajęło tydzień i w połowie lutego ruszyłem w pierwszą podróż moją nową Zafirą :)
We Wrocławiu, pojechałem jeszcze do mojego zaprzyjaźnionego mechanika powymieniać oleje i filtry.. chłopaki w warsztacie byli szczerze zaskoczeni jak doskonały model mi się trafił!
Ich zdaniem wygrałem los na loterii, a ja po prostu wiem, że kupiłem najlepiej jak mogłem!

Polecam zakup Opla Zafiry u Pana Andrzeja, ponieważ:

- specjalizuje się w tych autach i wie o nich na prawdę dużo
- zawsze ma szeroką ofertę Zafir i każdy znajdzie taką o jakiej marzył
- sprzedaje wyłącznie sprawdzone, bezwypadkowe egzemplarze
- oferuje bardzo dobre ceny
- jest bardzo miłym i uczciwym człowiekiem
- sam załatwia wszystkie formalności
(z otrzymanym od niego kompletem dokumentów, zarejestrowałem auto od ręki w 30min)

Pozdrawiam
Krzysiek

Skasowany użytkownik 3135

#101 Post autor: Skasowany użytkownik 3135 »

witam, ja również stałem się w styczniu posiadaczem Zafiry zakupionej u Pana Andrzeja, miałem do niego 680km w jedną stronę, ale stwierdzam że warto było jechać tyle kilometrów po samochód. Jak na razie drugi miesiąc bezproblemowej jazdy i oby tak jak najdłużej. Polecam! :piwo:

Awatar użytkownika
lawless
Zafiromaniak
Posty: 1167
Rejestracja: 08 lis 2013, 23:32
Imię: Adam
Lokalizacja: PCH
Auto: Opel Zafira
Model: B
Oznaczenie silnika: Z1.8XER
Gender:
Kontakt:

#102 Post autor: lawless »

Oby zadowolonych klientów jak najwięcej i żadnych wpadek :ok: :ok:
Myśl samodzielnie!

ross

#103 Post autor: ross »

Witam. Bardzo duży pozytyw. Wkońcu zabrałem się za napisanie opinii o mojej Zafirce A. Swoją Zafirę kupiłem na początku lutego od Andrzeja ze wskazaniem ogłoszenia z Niemiec. Z Andrzejem byłem w ciągłym kontakcie, ściągnął mi samochód, przesłał zdjęcia i zapewnił o bezwypadkowości. Po przyjechaniu na miejsce sprawdziliśmy samochód po względem wizualno-optycznym, pojechaliśmy na przegląd i dokonaliśmy trasnakcji. Wszystko odbyło się bez problemu, dostałem wszystkie papiery na rejestrację. Pani w urzędzie nie miała żadnych zastrzeżeń co do dokumentów i po 20 min. miałem zrejestrowany samochód. Do mechanika dostełem się po 3 tygodniach oczekiwania ( chciałem takiego, który się zna na Zafirach). Andrzej przed zakupem poinformał mnie, o kilku rzeczach na które powinienem zwrócić uwagę a zwłaszcza na czujnik położenia przepustnicy. Po odebraniu samochodu od mechanika i przejechaniu około 1000 km powiem Wam , że było warto zakupić Zafirkę u Andrzeja. Moja żona jest przeszczęśliwa z tego samochodu, moje dzieci nie męczą się jak dotychczas w naszym golfie. Naprawdę polecam. Bez żdnego ściemniania. Zafira A 2005 1.8 pakiet OPC. Pozdawiam

Awatar użytkownika
tOmki
Zafiromaniak
Posty: 536
Rejestracja: 09 wrz 2013, 16:32
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Słupsk
Auto: Zafira
Model: ZC
Oznaczenie silnika: B14NET

#104 Post autor: tOmki »

Kolejny zadowolony klient Pana Andrzeja. Wybór padł na Zafirę B 1.8 Sport z webasto.
Pan Andrzej miał niezła sobotę bo, w ciągu godziny sprzedał 2 sztuki. Polecam
ZB Obrazek
ZC Obrazek

Awatar użytkownika
tOmki
Zafiromaniak
Posty: 536
Rejestracja: 09 wrz 2013, 16:32
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Słupsk
Auto: Zafira
Model: ZC
Oznaczenie silnika: B14NET

#105 Post autor: tOmki »

Kolejny pozytyw za "realizację" gwarancji na skrzynię biegów.
Problem opisałem w tym temacie: http://www.zafiraklub.pl/viewtopic.php?t=16223

Auto dostarczyłem w sobotę (17.05), a wczoraj (20.05) dostałem informacje że auto jest zrobione (wymieniona skrzynia).

Zapomniałem dodać że na czas naprawy dostałem auto zastępcze.
ZB Obrazek
ZC Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania o auta, porady przed zakupem”