[A] - dariuszek0 - 1.8 16V - Elegance- Z18XE 125 KM

Moderatorzy: Tunio999, Tazz

Wiadomość
Autor
elmin

#16 Post autor: elmin »

ładniutka, grill zostaw :>

Awatar użytkownika
dariuszek0
Świeżak
Posty: 16
Rejestracja: 27 maja 2013, 07:54
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna
Model:

#17 Post autor: dariuszek0 »

pora na małą aktualizację, która może niektórym pomóc, szczególnie tym, którzy szukają przyczyn "falowania obrotów" i problemów z pracą silnika...na zimnym czy też na ciepłym

w moim przypadku po zdiagnozowaniu, że cały osprzęt jest ok czyli cewka, świece, przepływomierz, przepustnica itd. itd. okazało się że winny jest nieszczelny fragment gumowego wężyka (zaznaczone na zdjęciu - robione mikrofalówką), szybka wymiana i problem zniknął...mała rzecz a jak cieszy :)

Obrazek

Obrazek


i jeszcze jedna sprawa...czy są jakieś ramki, o których nie wiem, gdzie można zniwelować tą wolną przestrzeń dookoła niefabrycznego radia? (do meganki i scenica to pamiętam że kupowałem specjalną ramkę na niefabryczne radia)

Obrazek

animag

#18 Post autor: animag »

Jeśli radio jest nowym nabytkiem to wróć do sprzedawcy bo ja nie pamiętam żeby któreś z kupowanych przeze mnie radyjek nie miało takiej ramki a jeśli nie jest nowe to może uda się dokupić albo dobrać z innego modelu

Awatar użytkownika
dariuszek0
Świeżak
Posty: 16
Rejestracja: 27 maja 2013, 07:54
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna
Model:

#19 Post autor: dariuszek0 »

z cyklu "mała rzecz a cieszy" :) (a właściwie dwie rzeczy)

- zamiana na fabryczne radio z CD

Obrazek

- nowa antena...z większym kątem nachylenia, gdyż poprzednia kolidowała z otwartą klapą i lotką Irmschera

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zafira A”