Nie mogę odpalić auta

Silnik (ON, PB, LPG, CNG), układ przeniesienia napędu, układ wydechowy itp.

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
kna

Nie mogę odpalić auta

#1 Post autor: kna »

Witam panowie mam problem jak w temacie otóż dzisiaj pokusiłem sie na wymiane tych przewodów przelewowych bo ze starych sączyła się już ropa, więc pojechałem do mechanika, wymieniłem i wszystko było ok. ale jak wróciłem do domu auto postało kilka godzin pojawił sie problem z odpaleniem czego wcześniej nie miałem nawet przy dużych mrozach. Teraz wogole nie moge odpalić, świece grzeje i kręce, kręce, kręce...... i nic nie wiem co robić. Proszę o pomoc z góry dziękuje

Awatar użytkownika
rzadki
Zafiromaniak
Posty: 787
Rejestracja: 06 sty 2009, 17:16
Lokalizacja: Gdańsk
Model:

#2 Post autor: rzadki »

to już nie kręć nie kręć, tylko odpowietrzyć trzeba. bo może mechanik zapomniał, albo coś nie do końca dobrze powciskał. jak bedziesz na sucho kręcił to tylko pompie to może zaszkodzić.
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić. ;)
Obrazek

kna

#3 Post autor: kna »

sprawdzałem te wężyki i niby wszystko jest dobrze powciskane ale z tym zapowietrzeniem to nie wiem, przeecież normalnie wróciłem autem do domu i po drodze nie było żadnych problemów. Skoro kolega sugeruje że jest zapowietrzony to mogę prosić o sposób jak ten zabieg przeprowadzić bo za bardzo nie wiem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”