warsztaty polecane w Łodzi i okolicy

Posty na tematy techniczne, które nie pasują do żadnego innego działu technicznego, np. HowTo, porady wykonane przez użytkowników.

Moderator: Mariusz

Wiadomość
Autor
bmw043

warsztaty polecane w Łodzi i okolicy

#1 Post autor: bmw043 »

szukam warsztatu w którym ogarną - zdiagnozują moją ZA 2.0DTi 101KM 2005r, podobno turbina a to EGR a to dwu masa a to na panelu klimatronika nie reaguje przycisk podgrzewania tylnej szyby

Awatar użytkownika
GOTI
Zafiromaniak
Posty: 3401
Rejestracja: 30 paź 2012, 18:50
Imię: Sebastian
Lokalizacja: Mysłowice / Stamford
Auto: Insignia
Model: ZA
Oznaczenie silnika: A18XER
Gender:
Kontakt:

#2 Post autor: GOTI »

Może tutaj coś znajdziesz: http://www.zafiraklub.pl/viewtopic.php?t=74 ;)
Obrazek

rbodek
Świeżak
Posty: 24
Rejestracja: 03 lut 2012, 15:54
Lokalizacja: Marywil / Łowicz
Model:

#3 Post autor: rbodek »

Witam.

Polecam z doświadczenia dwa serwisy w Łodzi.

1. MiJ na ul. Puszkina 82 - MiJ Serwis
Może nie są tani, ale nie boją się żadnych napraw i specjalizują się w Oplach.

2. Marczyk Cars na ul. Jerzego 9 - Marczyk Cars
Ostatnio po wielu miesiącach walki z ubywającym płynem chłodzącym i wymianą wielu części u różnych "mechaników" (m.in. chłodnicy, króćca, termostatu, 2x pompy wody w tym raz z rozrządem, samych opasek metalowych :roll:, nie mówiąc już o dolewaniu około 200-300ml koncentratu GM co około 150-250km) z polecenia zostałem skierowany tutaj.
Zaznaczę, że mówiłem innym mechanikom o sprawdzeniu uszczelki pod głowicą lub nagrzewnicy , ale mówili, że to nie to i wymieniali inne części.
Natomiast w tym serwisie po testach okazało się, że właśnie to uszczelka. Przy okazji obejrzeli cały układ chłodzący i ustalili, że leci również sparciałymi przewodami z nagrzewnicy od strony komory silnika. Również obejrzeli i sprawdzili inny osprzęt silnika i powiedzieli, co ewentualnie kwalifikowałoby się do wymiany.
Ogólnie jestem zadowolony z naprawy i podejścia do klienta.

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna technika”