Żle ustawione pokrętło nawiewu

Czyli problemy z prądem w Opel Zafira (osprzęt elektryczny, włączniki, przekaźniki, szyby elektryczne, oświetlenie itp.)

Moderatorzy: Mariusz, Tazz

Wiadomość
Autor
dampat
Bywalec
Posty: 126
Rejestracja: 04 sie 2013, 13:43
Imię: Damian
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Auto: Opel Zafira B 1.9 CDTI Cosmo
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:

#16 Post autor: dampat »

W astrze miałem taki problem ale po podpieciu kompa i skasowaniu błędów wszystko wróciło do normy

yoggi1
Świeżak
Posty: 14
Rejestracja: 20 lip 2010, 22:49
Lokalizacja: warszawa
Model:

#17 Post autor: yoggi1 »

witam
Mam ten sam problem. Doczytałem w necie, że po zmianie panela sterowania nawiewu lub odpięciu akumulatora należy zresetowac klimatyzację bo ustawia się jak chce. pytanie teraz jak to zrobić. u mnie ten problem powstał, ponieważ zmieniłem panel nawiewu bo poprzedni zakończył żywotność. Wiem że w Vectrze resetuje się poprzez wciśnięcie dwóch przycisków i przytrzymanie ich.....ale jak to w Zośce zrobić????
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2016, 16:19 przez yoggi1, łącznie zmieniany 1 raz.

drahe
Mieszkaniec
Posty: 449
Rejestracja: 09 sie 2012, 09:13
Lokalizacja: Gliwice
Model:

#18 Post autor: drahe »

Tak jak Marcin napisał kalibracja (do zrobienia opkiem) lub reset modułu.
Diagnostyka komputerowa.Odzyskiwanie kodu security (Opel carpass). Rozszerzanie funkcji komputera pokładowego - wszystkie modele Opla.Dokładanie tempomatu i inne mody.Wymiana modułu CIM.

Rozgrzeszony

#19 Post autor: Rozgrzeszony »

drahe pisze:Tak jak Marcin napisał kalibracja (do zrobienia opkiem) lub reset modułu.
Znacie kogoś na śląsku kto to robi?

drahe
Mieszkaniec
Posty: 449
Rejestracja: 09 sie 2012, 09:13
Lokalizacja: Gliwice
Model:

#20 Post autor: drahe »

U mnie możesz to załatwić :)
Diagnostyka komputerowa.Odzyskiwanie kodu security (Opel carpass). Rozszerzanie funkcji komputera pokładowego - wszystkie modele Opla.Dokładanie tempomatu i inne mody.Wymiana modułu CIM.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka i elektronika”