Dobry i niedrogi serwis naprawczy klimy w okolicach Warszawy

Czyli: chłodzenie, grzanie, termostat, chłodnice, webasto, nagrzewnica

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
dzarko
Mieszkaniec
Posty: 450
Rejestracja: 01 maja 2010, 12:07
Imię: Jarek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Opel
Model: ZafiraA
Oznaczenie silnika: Z16XE

Dobry i niedrogi serwis naprawczy klimy w okolicach Warszawy

#1 Post autor: dzarko »

Ma może ktoś godnego polecenia mechanika od klimy w okolicach Warszawy? Kupiłem samochód i jest chłodnica do wymiany, przewody do sprawdzenia i może uszczelnienia oraz klima do nabicia. Może ktoś coś polecić?

Anony Mous

#2 Post autor: Anony Mous »

Witam,

Na pewno moge polecic warsztat na Gorczewskiej 146 - nie wiem, czy sa tani (wymienialem u nich sprezarke i szczerze nie porownywalem cen, bo zalezalo mi na czasie), ale na pewno sa dobrzy - wedlug kogos z forum vectry naprawili teoretyczne nienaprawialne uszkodzenie ehehe

Jak tam podjedziesz, to powiedz, ze przysyla Cie koles od niebieskiej Zafiry OPC - podobno dostaniesz wtedy znizke :)))

Milego

Awatar użytkownika
dzarko
Mieszkaniec
Posty: 450
Rejestracja: 01 maja 2010, 12:07
Imię: Jarek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Opel
Model: ZafiraA
Oznaczenie silnika: Z16XE

#3 Post autor: dzarko »

wiewora pisze:Witam,

Na pewno moge polecic warsztat na Gorczewskiej 146 - nie wiem, czy sa tani (wymienialem u nich sprezarke i szczerze nie porownywalem cen, bo zalezalo mi na czasie), ale na pewno sa dobrzy - wedlug kogos z forum vectry naprawili teoretyczne nienaprawialne uszkodzenie ehehe

Jak tam podjedziesz, to powiedz, ze przysyla Cie koles od niebieskiej Zafiry OPC - podobno dostaniesz wtedy znizke :)))

Milego
A ile wzięli za wymianę sprężarki?

Anony Mous

#4 Post autor: Anony Mous »

dzarko pisze:
wiewora pisze:Witam,

Na pewno moge polecic warsztat na Gorczewskiej 146 - nie wiem, czy sa tani (wymienialem u nich sprezarke i szczerze nie porownywalem cen, bo zalezalo mi na czasie), ale na pewno sa dobrzy - wedlug kogos z forum vectry naprawili teoretyczne nienaprawialne uszkodzenie ehehe

Jak tam podjedziesz, to powiedz, ze przysyla Cie koles od niebieskiej Zafiry OPC - podobno dostaniesz wtedy znizke :)))

Milego
A ile wzięli za wymianę sprężarki?
900 PLN ze wszystkim - na regenerowana. gwarancja 6 miesiecy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Klimatyzacja, ogrzewanie, układ chłodzenia”