Opinie o sprzedawcy - Andrzej2503

Czy to auto warto kupić? Co o nim sądzą inni forumowicze? Tutaj możecie się do woli pytać o auta z ogłoszeń.

Moderator: Tunio999

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
gfizyk
Świeżak
Posty: 19
Rejestracja: 29 kwie 2016, 23:30
Lokalizacja: lubelskie
Model:

#226 Post autor: gfizyk »

To może jednak pomoc wystarczająca, a nie słaba :> Chociaż wiem, że każdy by chciał wszystko na tacy ...
Jak mi zależało na zakupie pojazdu, to przeczytałem TEN wątek dokładnie w całości. Polecam lekturę.
pozdrawiam!
Grzegorz

yankis

#227 Post autor: yankis »

gfizyk pisze:To może jednak pomoc wystarczająca, a nie słaba :> Chociaż wiem, że każdy by chciał wszystko na tacy ...
Jak mi zależało na zakupie pojazdu, to przeczytałem TEN wątek dokładnie w całości. Polecam lekturę.
Jestem już dawno po lekturze :)

Awatar użytkownika
gfizyk
Świeżak
Posty: 19
Rejestracja: 29 kwie 2016, 23:30
Lokalizacja: lubelskie
Model:

#228 Post autor: gfizyk »

yankis pisze:...

Jestem już dawno po lekturze :)
Słusznie :-) :piwo:
pozdrawiam!
Grzegorz

grec

#229 Post autor: grec »

To ja również dołączyłem do zadowolonych Klientów pana Andrzeja. Bardzo dobry kontakt, krótkie i rzeczowe odpowiedzi na pytania. Życzliwie, frontem do Klienta. Serdecznie polecam. Samochodem z Gorzowa do Olsztyna wróciłem bez żadnych kłopotów.
Zafira C 1.4Turbo Ecoflex. Pochwalę się w odpowiednim dziale, jak zrobię ładne foty :)

Crazy
Zafiromaniak
Posty: 1813
Rejestracja: 25 maja 2016, 08:00
Imię: Dawid
Lokalizacja: Rzeszów
Auto: Insignia
Model: A
Oznaczenie silnika: A16LET
Gender:

#230 Post autor: Crazy »

nooo to już wiem gdzie kierować ludzi szukających Zafirki :)
Diagnostyka komputerowa, programowanie, dorabianie kluczy OPEL wszystkie modele do 2020r.Odczyt kodu PIN/Car-Pass, rozszerzenie komputera Zafira C i inne
Pomoc przy zakupie pojazdu. Zapraszam

Boski Walenty
Świeżak
Posty: 13
Rejestracja: 13 sty 2013, 20:21
Lokalizacja: Świdnica
Model:

#231 Post autor: Boski Walenty »

Parę słów ode mnie. Wczoraj staliśmy się z żoną posiadaczami Zafiry B 1.8 kupionej u pana Andrzeja. Autko drogę z Gorzowa na Dolny Śląsk zniosło dzielnie. Nie straszna jej była nawet potężna nawałnica. Z czystym sumieniem mogę polecić Sprzedającego. :piwo: Ogarnę temat z fotami i pochwalę się moją nową przyjaciółką.
Kolego gfizyk, mojej żonie równiez spodobała się bordowa panorama i ubolewała jak znikły fotki. :)

Crazy
Zafiromaniak
Posty: 1813
Rejestracja: 25 maja 2016, 08:00
Imię: Dawid
Lokalizacja: Rzeszów
Auto: Insignia
Model: A
Oznaczenie silnika: A16LET
Gender:

#232 Post autor: Crazy »

Tak Panowie czytam dokladnie te posty i wszyscy zadowoleni bo dojechali do domu bez problemu, a gdyby się coś wydarzyło po drodze to cała wina była by Pana Andrzeja ? Jeśli nie wada ukryta to zwykła usterka może wystąpić nawet w nowym aucie po wyjechaniu z salonu :)
Tak że usterka może wystąpić w każdym momencie siła rzeczy martwych.
Swoją vectre sprzedałem i na drugi dzień gościowi padła nagrzewnica ale dzwonił tylko pytać jaką kupić i ogólnie bardzo zadowolony, takich wyrozumiałych klientów to ze świeca szukać, inni by do TVNu już lecieli:)
Pozdrawiam Pana Andrzeja kolega już dostał namiary na Pana :)
Diagnostyka komputerowa, programowanie, dorabianie kluczy OPEL wszystkie modele do 2020r.Odczyt kodu PIN/Car-Pass, rozszerzenie komputera Zafira C i inne
Pomoc przy zakupie pojazdu. Zapraszam

Awatar użytkownika
gfizyk
Świeżak
Posty: 19
Rejestracja: 29 kwie 2016, 23:30
Lokalizacja: lubelskie
Model:

#233 Post autor: gfizyk »

Kolego Crazy - ryzyko trzeba minimalizować. Z wypowiedzi forumowiczów wynika, że obsługa "posprzedażna" Andrzeja stoi na takim samym poziomie jak podczas sprzedaży. Warto też zwrócić uwagę, że znaczna większość dociera na miejsce i po przejechaniu tysiąca lub więcej kilometrów - nadal jest zadowolona nie tylko ze sprzedawcy, ale również z auta. Wynika to z tego, że Andrzej chce handlować takimi autami, żeby problemów unikać. Taka polityka mi odpowiada, dlatego pojechałem 650km x 2 po moją Zosię. Nie żałuję.
A co do możliwości popsucia się auta - nowe auto - może się popsuć. Stare - musi. :-)
Pozdrawiam Podkarpacie!
Boski Walenty - :piwo:
PS
Jestem winien fotki autka, wiem. Muszę się ogarnąć. :-)
pozdrawiam!
Grzegorz

Crazy
Zafiromaniak
Posty: 1813
Rejestracja: 25 maja 2016, 08:00
Imię: Dawid
Lokalizacja: Rzeszów
Auto: Insignia
Model: A
Oznaczenie silnika: A16LET
Gender:

#234 Post autor: Crazy »

Cieszę sie że Pan Andrzej sprowadza dalej pewne sztuki bo inni handlarze mając dobre opinii naduzywali tego i sprowadzali auta z przygodami wiedząc że i tak się sprzeda
Diagnostyka komputerowa, programowanie, dorabianie kluczy OPEL wszystkie modele do 2020r.Odczyt kodu PIN/Car-Pass, rozszerzenie komputera Zafira C i inne
Pomoc przy zakupie pojazdu. Zapraszam

Boski Walenty
Świeżak
Posty: 13
Rejestracja: 13 sty 2013, 20:21
Lokalizacja: Świdnica
Model:

#235 Post autor: Boski Walenty »

Moja Zośka przyjechała na zimówkach. Zmieniłem na letnie i zauważyłem, że są wyząbkowane. Jeżeli mogę mieć pretensje to tylko do siebie, że podczas oględzin nie zauważyłem tego. A że ma kilka drobnych rys i obtarć? Ma swoje lata i takie rzeczy są naturalne. Pan Andrzej nie ma wiedzy dotyczącej zawieszenia. Może w helmutkowie takie założyli. Sprawdzę za kilka dni jak autko trafi na warsztat. :D

Awatar użytkownika
gfizyk
Świeżak
Posty: 19
Rejestracja: 29 kwie 2016, 23:30
Lokalizacja: lubelskie
Model:

#236 Post autor: gfizyk »

Wczoraj autko zjechało z podnośnika. Wymiana rozrządu. Mechanik nie ma się do czego czepić :-)
pozdrawiam!
Grzegorz

Boski Walenty
Świeżak
Posty: 13
Rejestracja: 13 sty 2013, 20:21
Lokalizacja: Świdnica
Model:

#237 Post autor: Boski Walenty »

Jesteśmy po pierwszych oględzinach autka przez mojego mechanika. Zaglądał wszędzie, stukał, pukał, dumał, cmokał i na koniec się załamał. Nic nie znalazł. Auto ma kilka rys i zadrapań, ale pomimając fakt, że ma 10 lat to mnie to nie zdziwiło. Żona zadowolona bo w końcu klima działa.

Jacek2308
Przeglądacz
Posty: 80
Rejestracja: 13 lut 2013, 15:50
Imię: Jacek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Zafira B
Model: ZB
Oznaczenie silnika: a18xer
Gender:

#238 Post autor: Jacek2308 »

Kolejna ZB w panoramie od Andrzeja wylądowała w W-wie. Zgodnie z przewidywaniami kontakt i obsługa to 1sza klasa jak i również auto po oględzinach bardzo ok.
Szwagier zadowolony całą drogę mnie wypytywał przez cb co i jak działa. :)

jarex66
Posty: 3
Rejestracja: 11 gru 2014, 20:07
Lokalizacja: tarnów
Model:

#239 Post autor: jarex66 »

Szukam jakiejś uczciwej zafiry nie spawanej z trzech różnych. Trafiłem i na chwalone wyżej siedlisko opli ;) Niektóre pozycje znikają i pojawiają się znowu po dniu, czy dwóch.

Awatar użytkownika
shadow
Mieszkaniec
Posty: 490
Rejestracja: 19 sty 2015, 11:37
Imię: Adam
Lokalizacja: WWY
Auto: Zafira 1.8 Cosmo
Model: B
Oznaczenie silnika: Z18XER
Gender:

#240 Post autor: shadow »

Chyba to normalne, że ogłoszenia wyświetlają się określony czas i trzeba jeszcze raz wystawić

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania o auta, porady przed zakupem”