Wymiana rozrządu w Warszawie lub okolicy

Silnik (ON, PB, LPG, CNG), układ przeniesienia napędu, układ wydechowy itp.

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
Nygus

#16 Post autor: Nygus »

Jak chcesz to mam numer tel do gościa który pracuje w ASO na Białołęckiej robi też prywatnie po robocie kiedyś mi wymieniał rozrząd w vectrze miałem ten sam silnik 16.16V i nie narzekałem na pewno będzie sporo taniej a być może i tak on by go robił w serwisie. Teraz z zośką też tylko do niego jeżdżę. Jak chcesz numer do niego napisz do nie na PW.
Pozdro :driver:

Woytas

#17 Post autor: Woytas »

dzarko pisze:Czekam jeszcze na oficjalną ofertę
'

i jak się zakończyło kolego??
Zrobione ?(jak, za ile, gdzie?)

Awatar użytkownika
dzarko
Mieszkaniec
Posty: 450
Rejestracja: 01 maja 2010, 12:07
Imię: Jarek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Opel
Model: ZafiraA
Oznaczenie silnika: Z16XE

#18 Post autor: dzarko »

Długo czekałem na wyrobienie tablic, brakowało mi oryginału umowy sprzedawcy z niemcem i był byk w zaświadczeniu o zwolnieniu z VAT, ale już jeżdżę.

Na jutro jestem umówiony w firmie Motohurt-parts. Mają mi założyć komplet firmy INA z pompą KRAFT za 620 złotych. Zobaczymy, co będzie.
Błękitna Zocha z Białołęki
Obrazek

Woytas

#19 Post autor: Woytas »

dzarko pisze:Motohurt-parts
a gdzie to to, daj znać jak zrobią, czy jesteś zadowolony (wiesz czy wyglądają na ogarniętych, rzetelnych)
pozdr

Awatar użytkownika
dzarko
Mieszkaniec
Posty: 450
Rejestracja: 01 maja 2010, 12:07
Imię: Jarek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Opel
Model: ZafiraA
Oznaczenie silnika: Z16XE

#20 Post autor: dzarko »

W Markach

Edit 17 maja 9:25:

Samochód zostawiony. Ma być wymiana filtra paliwa, olej Mobil 10W40 z filtrem, rozrząd z pompą, tylne tarcze i klocki i chłodnica klimatyzacji. Wszystko za 1410-1460 złotych. Zobaczymy....

Edit: 17 maja 17:12

Zrobione. Komplet rozrządu INA, pompa wody, tarcze tylne i klocki, 3,5 litra Mobila 10W40, filtr oleju, filtr paliwa 1070 złotych, z czego 325 za robociznę. Robił mi samochód pan Andrzej, taki starszy (50-50 lat) mechanik. Naprawdę sprawiał bardzo dobre wrażenie. Poopowiadał mi, co zrobił, pokazał części (BTW, klocki nie miały już w ogóle okładziny, a pompa wody ciekła). Jeśli ktoś chce tam zrobić, to mogę podać dokładniejszy namiar.

Można powołać się na błękitną Zafirę :)
Ostatnio zmieniony 17 maja 2010, 17:16 przez dzarko, łącznie zmieniany 2 razy.
Błękitna Zocha z Białołęki
Obrazek

Dragon78

#21 Post autor: Dragon78 »

Panowie proszę o poradę:

Kupiłem Zośkę A 2003 rok 2.2 DTi 125KM w wersi SPORT, z tego co wiem to rozrząd jest na łańcuszku.

Zawsze robiłem tak, że zaraz po kupnie wymieniałem rozrząd (duży zestaw naprawczy), ale miałem tylko do czynienia z paskami :)

Czy w moim przypadku jest się czym obawiać i lepiej wymienić rozrząd, czy mogę spokojnie jeździć bez wymiany.

Mój przebieg to 145000 ale jest to mało prawdopodobne jeśli chodzi o tak wiekową Zosię 9autko przywiezione z Luxemburga, jeździ już po polskich drogach od 2006 roku.

Jeśli mam wymienić to poradźcie proszę gdzie najlepiej w okolicach Wrocławia i ile to mnie będzie kosztowało ?

Harry200
Zafiromaniak
Posty: 2531
Rejestracja: 15 sty 2009, 19:27
Imię: Henryk
Lokalizacja: Raszyn
Auto: Zafira
Model: ZA
Oznaczenie silnika: Y22DTR
Gender:

#22 Post autor: Harry200 »

W tym silniku rozrząd się wymienia w czasie naprawy głównej to jest przeważnie ok 500tys km..

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”