[B]Szuflada pod fotel pasażera ZB.

Wszystko o karoserii na zewnątrz i wnętrzu (naprawy blacharskie, szyby, fotele, tapicerka, plastiki, bagażniki dachowe itp.)

Moderatorzy: Mariusz, Tazz

Wiadomość
Autor
zibi1974

[B]Szuflada pod fotel pasażera ZB.

#1 Post autor: zibi1974 »

Witam.
Tak jak w temacie.
Znalazłem na stronie Dixi Car taką szufladę.
Cena około 170 zł. (szuflada + prowadnica).
Czy ktoś z Was ma takie coś i czy można by zamontować ją samodzielnie (czy konieczne jest wyjmowanie fotela).
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 15 gru 2011, 01:11 przez zibi1974, łącznie zmieniany 1 raz.

yach

#2 Post autor: yach »

Myślę że bez wyjmowania fotela nie dasz rady, ale mogę się mylić. Ja już ją mam , więc jej nie zakładałem. Nawiasem mówiąc bym jej na pewno nie dokupywał i nie zamawiał. Odpuść, czeka cię dużo roboty, a potem rozczarowanie. Jej pojemność jest znikoma, a tym samym jej praktyczność (mieści się tam książka formatu A4 i to wszystko). A do tego ta cena 170 zł + koszy przesyłki, masz nadwyżkę z kasą to kup sobie klocki hamulcowe, filtry lub idź na piwo :piwo:

zibi1974

#3 Post autor: zibi1974 »

No właśnie, tak myślałem, że nie wiele się do niej zmieści.
Ale wiesz... dobrze było by mieć.

Lorry
Zafiromaniak
Posty: 2370
Rejestracja: 04 lut 2009, 11:41
Imię: Grisza
Lokalizacja: KR/WF
Auto: Direct, OPC i BiałaStrzała
Model: ZBZAAF
Oznaczenie silnika: Z22yh20LET

#4 Post autor: Lorry »

Ja do bez problemu ładowałem radio Uniden 520 wraz z gruchą i kablem zasilającym i jeszcze troszkę miejsca było.

Na szpargały typu mały aparat, komórka klucze lub mapy/mniejszy atlas/ nawigacja jest w sam raz

Aczkolwie osobiście poszukałbym takiej używanej z jakiegoś rozbitka

Anony Mous

#5 Post autor: Anony Mous »

To fakt ,że niewiele się tam zmieści. Lorry, jak możesz to wrzuć fotkę ( może być na priv) jak Ci się udało tam radio wrzucić bo ja próbowałem i nic. Tam teraz są mapy.

Nufio

#6 Post autor: Nufio »

Witam. Mam oryginalną szufladę i jestem za używką. Szuflada jest funkcjonalna na własny sposób.

Lorry
Zafiromaniak
Posty: 2370
Rejestracja: 04 lut 2009, 11:41
Imię: Grisza
Lokalizacja: KR/WF
Auto: Direct, OPC i BiałaStrzała
Model: ZBZAAF
Oznaczenie silnika: Z22yh20LET

#7 Post autor: Lorry »

pablomaxim, proszę bardzo Obrazek

Uniden wchodzi tam idealnie, trzeba tylko zwinąć kabelki. Można ułożyć go ładniej i jest tam jeszcze trochę miejsca ;)

Szuflada ma coś ok 12 l pojemności

Anony Mous

#8 Post autor: Anony Mous »

Szuflada chyba jest uniwersalna natomiast fotel od dołu ma taką metalową poprzeczkę co ogranicza pojemność szuflady. U mnie niestety radio nie chciało się zmieścić, po prostu szuflada nie dała się zamknąć. Poprzeczkę chyba można odkręcić bo jest na 2 śrubach (chyba 10) i nie wiem do czego jest potrzebna.

Rozkręciłem tą poprzeczkę i okazało się ,że trzyma prowadnice szuflady bo jest pęknięta i stąd ta ograniczona pojemność. Wczesniej prze tą poprzeczkę nie dało się wyjąć szuflady spod fotela. Teraz jest już ok. Radyjko się mieści.

Awatar użytkownika
rhaaziel
Zafiromaniak
Posty: 558
Rejestracja: 01 lut 2010, 20:50
Lokalizacja: Tychy
Model:

#9 Post autor: rhaaziel »

Koledzy,

Czy ktoś kto ma szufladę byłby łaskaw zrobić zdjęcie od frontu, interesuje mnie w którym miejscu ona wchodzi pod fotel.

Z chęcią bym sobie taką szufladkę zamontował (potrzebne mi miejsce do chowania cb-radia) ale mam wrażenie że u mnie nie będzie się dało gdyż pod fotelem tak dokładnie na środku z przodu mam dość spora kostkę z kablami, obstawiam że jest to jakiś czujnik/moduł do poduszek i napinaczy i nie będzie się go dało przestawić w inne miejsce.

Z góry wielkie dzięki za fotki!
Astra G 1.6 X16SZR (w gazie) - sprzedana
Zafira B 1.9 Z19DTH (chip V-Tech) - sprzedana
...teraz japoniec...

Lorry
Zafiromaniak
Posty: 2370
Rejestracja: 04 lut 2009, 11:41
Imię: Grisza
Lokalizacja: KR/WF
Auto: Direct, OPC i BiałaStrzała
Model: ZBZAAF
Oznaczenie silnika: Z22yh20LET

#10 Post autor: Lorry »

Nie mam możliwości aparatu teraz :/ , ale spróbuję opisać.

Ona wchodzi w szyny tuż pod tym drutem od regulacji położenia fotela. Jak wystarczy cienkie zdjecie z komorki to daj znac to cykne ;)

Awatar użytkownika
rhaaziel
Zafiromaniak
Posty: 558
Rejestracja: 01 lut 2010, 20:50
Lokalizacja: Tychy
Model:

#11 Post autor: rhaaziel »

Lorry, każde zdjęcie będzie dobre :) jakość nie ma większego znaczenia, byłbym jedynie wdzięczny gdyby Ci się udało uchwycić szufladę od frontu zarówno jak jest pod fotelem jak i po jej całkowitym wyjęciu.
Astra G 1.6 X16SZR (w gazie) - sprzedana
Zafira B 1.9 Z19DTH (chip V-Tech) - sprzedana
...teraz japoniec...

Piotrek413

#12 Post autor: Piotrek413 »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Proszę bardzo :) Jeśli są potrzebne dokładne zdjęcia jakiegoś elementu tej szufladki to służę pomocą.

Lorry
Zafiromaniak
Posty: 2370
Rejestracja: 04 lut 2009, 11:41
Imię: Grisza
Lokalizacja: KR/WF
Auto: Direct, OPC i BiałaStrzała
Model: ZBZAAF
Oznaczenie silnika: Z22yh20LET

#13 Post autor: Lorry »

Miałem wrzucać ale widze że zostałem uprzedzony, bo na tych moich to ja ledwo co rozrózniam fotel od podłogi. Nie ma to jak VGA :roll:

btw.Piotrek413, strasznie dużo kurzu tam masz :P

Awatar użytkownika
rhaaziel
Zafiromaniak
Posty: 558
Rejestracja: 01 lut 2010, 20:50
Lokalizacja: Tychy
Model:

#14 Post autor: rhaaziel »

Piotrek413, ogromne dzięki!!
Chyba jednak wybiorę się na jakoś szrot (na allegro nie ma) bo wygląda na to, że będzie się dało u mnie zamontować taką szufladkę :)
Astra G 1.6 X16SZR (w gazie) - sprzedana
Zafira B 1.9 Z19DTH (chip V-Tech) - sprzedana
...teraz japoniec...

rkanisz
Przeglądacz
Posty: 72
Rejestracja: 23 sty 2010, 13:01
Imię: Rafał
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Zafira
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z18XER

#15 Post autor: rkanisz »

rhaaziel pisze:Piotrek413, ogromne dzięki!!
Chyba jednak wybiorę się na jakoś szrot (na allegro nie ma) bo wygląda na to, że będzie się dało u mnie zamontować taką szufladkę :)
Ale chcesz kupić szufladę, czy szyny i szufladę?

Sama szuflada to ok 50 pln w ASO, szyny w Aso to kole 120 pln - i tu szrot się przyda :)

Tu mają w ciągłej sprzedaży KLIK
Migacze nie niszczą akumulatora!!!
A więc UŻYWAJMY ICH !!!

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Karoseria i wnętrze”