Dziura za fotelami w wersji 5-osobowej.

Wszystko o karoserii na zewnątrz i wnętrzu (naprawy blacharskie, szyby, fotele, tapicerka, plastiki, bagażniki dachowe itp.)

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
KIT GTO
Mieszkaniec
Posty: 412
Rejestracja: 10 cze 2011, 21:57
Lokalizacja: lbn
Model:

#16 Post autor: KIT GTO »

ta dziura jest w każdej wersji, ale nie każda mata to przysłania co dziwne

Awatar użytkownika
basti_seba
Mieszkaniec
Posty: 426
Rejestracja: 10 paź 2013, 18:11
Imię: Seb
Lokalizacja: SRB
Auto: ZC 1.4T Enjoy
Model: ZC
Oznaczenie silnika: B14NEL
Gender:

#17 Post autor: basti_seba »

W cenniku jest mała i duża mata do bagażnika, duża już pewnie zasłania :), oby oby, szkoda że w salonie nic nie wiedzą.

Jakaby Zafira nie była, to jest dla mnie jedyną szansą na minivana sensownej wielkości za rozsądne pieniądze.
Idealnych aut widzę, że nie ma. Do wygód się człowiek przyzwyczaja, i szkoda z nich rezygnować kupując nowe auto.

Awatar użytkownika
PiotrWie
Mieszkaniec
Posty: 217
Rejestracja: 24 lip 2014, 09:26
Imię: Piotr
Lokalizacja: dolnośląskie
Auto: Opel Zafira
Model: Family
Oznaczenie silnika: A18XEL

#18 Post autor: PiotrWie »

Nie jest to co prawda klasyczny osobowy minivan, ale zerknij na Forda Turneo Grand Connect w najwyższej wersji - to jest dopiero "stodoła" - na wysokie wersje mozna otrzymać spore rabaty, więc ceny realne nie są przerażające.
PiotrWie

Awatar użytkownika
basti_seba
Mieszkaniec
Posty: 426
Rejestracja: 10 paź 2013, 18:11
Imię: Seb
Lokalizacja: SRB
Auto: ZC 1.4T Enjoy
Model: ZC
Oznaczenie silnika: B14NEL
Gender:

#19 Post autor: basti_seba »

Mała mata bagażnika nie przysłania dziury. Gumowa wykładzina również. Duża wykładzina przysłania, dodatkowo rozkłada się na 2. rząd foteli po ich rozłożeniu.
Zamówiona duża.

Awatar użytkownika
basti_seba
Mieszkaniec
Posty: 426
Rejestracja: 10 paź 2013, 18:11
Imię: Seb
Lokalizacja: SRB
Auto: ZC 1.4T Enjoy
Model: ZC
Oznaczenie silnika: B14NEL
Gender:

#20 Post autor: basti_seba »

Ponarzekałem, powymyślałem a i tak zamówiłem Zafirę :/ :) Nie ma konkurencji w swojej cenie.
Francuzy jeszcze bardziej czuć trampkami, albo za małe. Toyota, Kia za mała. Ford ma drzwi przesuwne i taki dziwny jakiś.
Jakością Touran lepszy, dużo lepszy, ale droższy i to sporo. S-Max, Galaxy, Alhambra, Sharan - cena zabija.

pablaris
Posty: 4
Rejestracja: 29 gru 2013, 23:41
Imię: Paweł
Lokalizacja: BYTOM
Auto: OPEL ZAFIRA C 1,6 CDTI
Model: ZC
Oznaczenie silnika: Z19DTH

#21 Post autor: pablaris »

ja też wypowiem sie w tym temacie. Dziura faktycznie jest. Moim zdaniem ona znika po tym jak złoży się fotele do tzw. siedzeń klubowych. Wtedy siedzenia jadą do tyłu i w bok w kierunku środka samochodu. Tak na marginesie wszystkie rozwiązania mają plusy i minusy. Miałem ZB i byłem zadowolony z całej przesuwanej kanapy. Teraz trzeba trochę pokombinować, ale w sumie jest chyba lepiej. Co do wykończenia i materiałów wydaje mo się, że jest nadal na wysokim poziomie. Inna rzecz że po złożeniu siedzeń w tzw. siedzenia klubowe pozostaje dziura do bagażnika. Faktycznie coś by tam mogło być fabrycznie roleta lub coś podobnego.

Dodano po 2 minutach 9 sekundach:
dopisze jeszcze, że mata z rezaw-plastu zasłania wszystkie dziury, tak na marginesie świetny schowek na parasol i szczotkę do śniegu

Awatar użytkownika
basti_seba
Mieszkaniec
Posty: 426
Rejestracja: 10 paź 2013, 18:11
Imię: Seb
Lokalizacja: SRB
Auto: ZC 1.4T Enjoy
Model: ZC
Oznaczenie silnika: B14NEL
Gender:

#22 Post autor: basti_seba »

Duża wykładzina załatwia sprawę. Zrobię zdjęcia w wolnej chwili.

qtom
Mieszkaniec
Posty: 233
Rejestracja: 15 sie 2016, 00:30
Imię: Tomek
Lokalizacja: RZESZÓW
Auto: Zafira
Model: ZCfl
Oznaczenie silnika: b20dth
Gender:
Kontakt:

#23 Post autor: qtom »

znalazłem chińskie rozwiązanie może nie najpiękniejsze ale wersja czarna gładka jest w ostateczności do przełknięcia https://pl.aliexpress.com/item/Opel-Ins ... autifyAB=0

ODPOWIEDZ

Wróć do „Karoseria i wnętrze”