Gdzie w Warszawie zrobić chip Zafiry 2.0 let

Silnik (ON, PB, LPG, CNG), układ przeniesienia napędu, układ wydechowy itp.

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
Maniek1214
Posty: 4
Rejestracja: 20 lut 2021, 21:52
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Pruszków
Auto: Zafira a 2.0 T
Model: ZA
Oznaczenie silnika: Z2.0let

Gdzie w Warszawie zrobić chip Zafiry 2.0 let

#1 Post autor: Maniek1214 »

Witam szanownych forumowiczów , marzy mi się wgranie chipa do mojej zafiry i chciałbym prosić o namiary któregoś z kolegów w sprawie podniesienia mocy a i przy okazji jakiejś weryfikacji co powinienem zrobić przy motorze. Ze swojej strony wymieniłem zregenerowałem turbo , sprawdziłem kompresje po12.5 na każdym cyl. Nie widze ubytku oleju. Może jest kolega znawca tematu z okolicy Warszawy co by mogł spojrzeć. mam 2 objawy które mnie zastanawiają mianowicie turbo musi się rozchulać tzn na poczatku rozpedza sie troszkę leniwie i na raty potem dopiero ciągnie po mocmiejszym butowaniu druga rzecz odcinka działa tak że auto dochodzi do ok 6.8 obr i jest równomierny koniec mocy zawsze odcinka dawała znać w innych autach w sposób odcinania "nieruwnomiernie"czy to jest normalne? Przepraszam jeśli te moje pytania są śmieszne staram się wgryść w temat z2.0leta czytam wasze posty wiem że fachowiec jest kolega ryba1 ale on jest z Bielskobiałej, może ktoś podpowie co dalej pozdrawiam

Awatar użytkownika
Mariusz
Zafiromaniak
Posty: 2470
Rejestracja: 11 maja 2017, 07:01
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Warszawa
Auto: ZB OPC Line
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z18XER
Gender:

#2 Post autor: Mariusz »

ECU Majster Radziejowice pod Warszawą. Dobry fachowiec, stroił najmocniejsze Zośki ma forum.

Awatar użytkownika
Wojti
Zafiromaniak
Posty: 6240
Rejestracja: 15 kwie 2013, 19:02
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: ZB 400ps/502nm
Model: OPC
Oznaczenie silnika: z20leh
Gender:
Kontakt:

#3 Post autor: Wojti »

Dokładnie tylko ECU Majster znajdziez na FB Najlepszy fachowiec wiem co mówię :)
Życie jest Piękne a z Zafirką jeszcze piękniejsze he he

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”