Zafira A 1.8 16V dziwna praca silnika chwilke po odpaleniu

Silnik (ON, PB, LPG, CNG), układ przeniesienia napędu, układ wydechowy itp.

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
Rumcays

#16 Post autor: Rumcays »

daro105 pisze:oki, tylko problem występował już wcześniej na pb, na lpg dopiero ma z 3tys przejechane!!raz mi się tylko P1404 pokazało, ale po skasowaniu cisza a szarpie dalej!
To może masz to samo, co u mnie - czyli cewka do wymiany. Chociaż w "Sam naprawiam..." piszą o podobnym zachowaniu przy problemach z pompą paliwową (nieszczelny przewód, czy coś w tym rodzaju..., musiałbym/ś poczytać)

Skasowany użytkownik 3135

#17 Post autor: Skasowany użytkownik 3135 »

jeżeli chodzi o ciśnienie z pompy paliwowej to sprawdzane było w serwisie i ma idealne tak jak książka pisze, ciśnienie na tłokach ma po 15!!! a cewki po prostu nie idzie sprawdzić, najlepiej by było na podmiankę założyć i sprawdzić bo nowa droga!

Hector

#18 Post autor: Hector »

daro105, niech sprawdzą zawór EGR- one potrafią się zawiesić i wtedy silnik szapie, gaśnie a błędów w ECU nie ma

jurek 1771

#19 Post autor: jurek 1771 »

a ja zmienilem na 98 okt. to bylo zludne troche pojezdzilem bylo ok i teraz znow 'szarpie ' jakby ja cos przytrzymywalo , to tak jakbym przyczepe ciagnal lub cos w tym rodzaju wczesniej jezdzilem na 94 , kompa nic nie pokazuje odpala prawidlowo info dla tych co jezdza na castrolu w carffour jest promocja 5 l. za 109 zeta !! a obok stoi flaszka 4 litry za 139 zeta !! Pozdrawiam J.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”