Problemy dotyczące CD70 Navi _ DVD90

Car Audio + navi - tematy dotyczące Zafiry B

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
kicaj

#136 Post autor: kicaj »

bo moze nie masz bluetootha tylko adapoter po kablu UWB?

Anony Mous

#137 Post autor: Anony Mous »

To co "babka mówi po niemiecku" to info,że żaden telefon nie jest podłączony.Jak jesteś w zakładce blutka to wciśnij to duże pokrętło i postaw ptaszka przy okienku aktywacji blutka....tylko ptaszków nie pomyl ;) :lol:

--scalone--


Małe fotostory odnośnie BT w ZB...gdyby były jakieś problemy.

Wybieramy zakładkę telefonu.
Obrazek


Wchodzimy do menu przyciskając duże pokrętło.
Obrazek


Ukazuje się nam zakładka BT.Następnie ponownie wciskamy w/w pokrętło w celu aktywacji BT.
Obrazek


Następnie pokrętłem wybieramy zakładkę "start searching" po wcześniejszej aktywacji BT np w telefonie.
Obrazek


BT wyszuka dostępne urządzenia i poprosi o kod dostępu (każdy wybiera dowolną kombinację cyfr byleby w telefonie i aucie była taka sama ;) )
Obrazek


Sprzęt mamy gotowy do pracy...np z siecią ,której nie polecam ;)
Obrazek
Ostatnio zmieniony 10 paź 2010, 19:04 przez Anony Mous, łącznie zmieniany 1 raz.

Maniu

#138 Post autor: Maniu »

Hej a ja mam takie pytanko - mam ZB mam bluetooth ustawiłem komórkę mogę dzwonić ,odbierać telefony z samochodu mając telefon w kieszeni ale nie wyświetla mi książki kontaktów ani listy połączeń w czym może być problem ?

goldens

#139 Post autor: goldens »

Mam to samo co kolega udało mi się połączyć przez BT ale nie wy swietla mi książki. tak się zastanawiam może kontakty muszą być zapisane na SIM albo w telefonie. Nie wiem czy to ma jakąś róznice, trzeba sprawdzić

Anony Mous

#140 Post autor: Anony Mous »

Żeby importować książkę kontaktów z telefonu trzeba chyba mieć wgrany najnowszy soft od BT.Ktoś o tym pisał niedawno na forum.Koledzy na pewno podpowiedzą.

darkp1

#141 Post autor: darkp1 »


AndrzejK

#142 Post autor: AndrzejK »

Witam. Jestem na forum od niedawna, trochę poczytałem o Zafirze. I mam jedno pytanko, a mianowicie czy da się przerobić Menu od radia (nie nawigacja) w CD70 na polskie?
Bardzo bym prosił o odpowiedź.
Ostatnio zmieniony 26 gru 2010, 14:28 przez AndrzejK, łącznie zmieniany 1 raz.

kicaj

#143 Post autor: kicaj »

AndrzejK pisze:trochę poczytałem o Zafirze
chyba troszeczke albo i mniej...
tak, da sie...

lordwoj
Debiutant
Posty: 45
Rejestracja: 12 paź 2010, 12:03
Lokalizacja: KRAKÓW
Model:

#144 Post autor: lordwoj »

kicaj pisze: tak, da sie...

Jak sie da ???? Jest taki soft ???? Gdzie ???? To po co sig_man spalszcza BC ????

kicaj

#145 Post autor: kicaj »

lordwoj, czytaj uwaznie ;)
AndrzejK pisze:Menu od radia (nie nawigacja) w CD70 na polskie
nie ma lektora polskiego w nawi, a nawi wymusza jezyk (ale chyba da sie to obejsc ;) musze to jeszcze oblookac ;) )
ale jak nie ma navi to da sie pl

AndrzejK

#146 Post autor: AndrzejK »

Byłem już u specjalisty, który spolszczył mi to Menu poprzez komputer. Ale niestety na drugi dzień to PL zniknęło.

Anony Mous

#147 Post autor: Anony Mous »

Ale Wołek z AKP zrobił już spolszczenie i lektora w navi w PL.Ostatnio jak czytałem info u niego na stronie to trwają prace nad spolszczeniem BC.

kicaj

#148 Post autor: kicaj »

AndrzejK, no niestety tego nie mam jak sprawdzic bo mam navi
wiem napewno ze da sie fejsem zmienic jezyk...

moze to cos pomoze

Awatar użytkownika
MieHor
Zafiromaniak
Posty: 2915
Rejestracja: 26 kwie 2009, 16:07
Imię: Mieczysław
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Auto: Zafira
Model: B
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:

#149 Post autor: MieHor »

Żeby w temacie ankiety nie robić bałaganu - polska nakładka NAVI w CD70 i DVD90 nie dotyczy tylko lektora PL (głosu z komunikatami po polsku), ta nakładka autorstwa teamu Wołek_Sig-Man również zmienia menu całej nawigacji - wszystkie opcje w poszczególnych ekranach są po polsku.
Pozostałe zakładki CD70_DVD90, tzn. radio, telefon i BC są w języku kraju przeznaczenia - wg info z projektnavi.pl trwają prace nad nakładką PL dotyczącą również BC

AndrzejK

#150 Post autor: AndrzejK »

Bardzo dziękuję za odpowiedź.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zafira B”