Problemy dotyczące CD70 Navi _ DVD90

Car Audio + navi - tematy dotyczące Zafiry B

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
kicaj

#151 Post autor: kicaj »

AndrzejK, a ty masz cd30 czy cd30 mp3?

[ Dodano: Wto Lis 23, 2010 08:22 ]
gwoli scislosci
jezyk lektora jest z plytki
jezyk menue jest z systemu komputera
sam dam rade sobie zmienic tak zeby menue bylo po niemiecku (cale) a lektor po angielsku

AndrzejK

#152 Post autor: AndrzejK »

CD70 NAVI

kicaj

#153 Post autor: kicaj »

nie wiem czemu wydawalo mi sie ze masz cd30 a przeciez napisales w 1szym poscie...
nie pojdzie tak latwo...

Anony Mous

#154 Post autor: Anony Mous »

MieHor pisze:Pozostałe zakładki CD70_DVD90, tzn. radio, telefon i BC są w języku kraju przeznaczenia
Niekoniecznie kraju przeznaczenia. Ja mam resztę zakładek w ang, a zapewniam cię,że auto nie było przeznaczne na rynek brytyjski :D

Anony Mous

#155 Post autor: Anony Mous »

tycik pisze:
MieHor pisze:Pozostałe zakładki CD70_DVD90, tzn. radio, telefon i BC są w języku kraju przeznaczenia
Niekoniecznie kraju przeznaczenia. Ja mam resztę zakładek w ang, a zapewniam cię,że auto nie było przeznaczne na rynek brytyjski :D
panowie w menu jest 7 języków i można se ustawić jaki się chce :lol: ale niestety nie ma polskiego :cry: a mam CIDa
1. Angielski
2. Hiszpański
3. Holenderski
4. Francuski
5. Włoski
6. Szwecki
7. Duński

Sig_Man

#156 Post autor: Sig_Man »

Hej,

wszystkich chętnych zapraszam na PW, każdemu podeślę odpowiednie linki :)
Pisać ile wlezie.

Jeśli jest potrzeba na soft do Zafiry z adresem www.zafiraklub.pl to jedno słowo i na mikołaja macie własny soft.

W tym celu proszę o kontakt ze strony "szefostwa" :)

Anony Mous

#157 Post autor: Anony Mous »

soft z zafiraklub.pl był by dobry :)

Anony Mous

#158 Post autor: Anony Mous »

Sig_Man pisze:W tym celu proszę o kontakt ze strony "szefostwa" :)
No chłopaki naskrobcie maila,

chris

#159 Post autor: chris »

witam
czy ktoś ma może opis wejść do radia cd70 navi takiego jak na fotce??
bo nigdzie nie mogę znaleźć...
chodzi mi gdzie podpina się np aux-in, telefon itp.

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

keshi

#160 Post autor: keshi »

Witaj tutaj masz wszystko co i jak po niemiecku ale myśle że sie połapiesz : Link do strony

pin 24 - kanal lewy
pin 25 - kanał prawy
pin 18 - masa

w panelu wlacz aux i powinno smigać . Co do telefonu poszukam i napisze .

A jeśli chodzi o telefon to można zainstalować w nim moduł bluetooth i zalogować go techem ale ten moduł jest podobno bardzo drogi . Pozdrawiam

Michal83

#161 Post autor: Michal83 »

Witam serdecznie

Ponieważ mam wolne pomiędzy świętami i nowym rokiem, chciałem sobie wymienić w mojej Zoście olej, filtr oleju, paliwa i powietrza. Przeczytałem na tym forum, że aby nie porobić błędów to trzeba ściągnąć klemy z akumulatora. Moje pytanie dotyczy jak poźniej zaprogramować radio, które jest chronione czterocyfrowym kodem, który mam na karcie Car Pass. Gdzie mam ten kod wpisać do ponowym zapięciu klem na akumulator?

Pozdrawiam :) :)

Awatar użytkownika
MieHor
Zafiromaniak
Posty: 2915
Rejestracja: 26 kwie 2009, 16:07
Imię: Mieczysław
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Auto: Zafira
Model: B
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:

#162 Post autor: MieHor »

W samochodach Opel po 2005r. w tym także w ZB fabryczne radia nie są kodowane przy pomocy PIN-u - kodu 4 cyfrowego. Radio i inne elementy elektroniki są przypisane do konkretnego samochodu (zalogowane). Możesz zatem odpiąć klemy akumulatora, ponowne podłączenie zgodnie z właściwymi zasadami i wszystko będzie pracować jak przed rozłączeniem zasilania.
Jeśli masz ZB (tak jest w profilu), to na karcie Car Pass masz m.in. tylko typ radia i numer fabryczny - nie ma kodu PIN
Ostatnio zmieniony 27 gru 2010, 16:31 przez MieHor, łącznie zmieniany 1 raz.

Przemcio

#163 Post autor: Przemcio »

:shock: Nie ma potrzeby odłączania aku. ;)

Michal83

#164 Post autor: Michal83 »

Dzięki za rady, wszystko działa jak mówicie :piwo:

kicaj

#165 Post autor: kicaj »

sa 2 moduly UWA i UWB na kabel badz na bluetooth... zreszta bylo to juz tu opisywane...
ciekawostka jest ze ponoc w niektorych wersjach bluetooth ponoc jest zamontowany ale nie zalogowany bo ktos nie wykupil opcji...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zafira B”