[A] + [B] Zmiana języka w kompie na polski

Posty na tematy techniczne, które nie pasują do żadnego innego działu technicznego, np. HowTo, porady wykonane przez użytkowników.

Moderator: Mariusz

Wiadomość
Autor
Anony Mous

#106 Post autor: Anony Mous »

Czy ktoś wie, gdzie w Krakowie można dokonać zmiany języka komunikatów komputera z niemieckiego na polski. Zafira 2,2 DTI; prod. 2002. Bardzo proszę o namiary.

cris559

#107 Post autor: cris559 »

W ASO :P Jak już się dowiesz i zmienisz to daj znać ;)

Harry200
Zafiromaniak
Posty: 2531
Rejestracja: 15 sty 2009, 19:27
Imię: Henryk
Lokalizacja: Raszyn
Auto: Zafira
Model: ZA
Oznaczenie silnika: Y22DTR
Gender:

#108 Post autor: Harry200 »

U mnie w ASO zaśpiewali 150 zł,jakiś czas temu dzwoniłem do OPEL Kwietniak w Ożarowie Mazowieckim i tam za tą usługę chcą 50,jak tylko znajdę czas to podjadę zmienić na polski...

Anony Mous

#109 Post autor: Anony Mous »

Pytałem w ASO (ul.Wodna 2) i nie robią takich usług.

GrzegorzW

#110 Post autor: GrzegorzW »

WROCŁAWIANIE!!! Czy u nas da się gdzieś zmienić język na polski. Miałem już trochę do czynienia z naszymi ASO (nie chodziło o Zośkę) i powiem szczerze nie bardzo chce mi się tam dzwonić.

licznik

#111 Post autor: licznik »

krasnal pisze:Pytałem w ASO (ul.Wodna 2) i nie robią takich usług.

JA-RO stoczniowców 1

Anony Mous

#112 Post autor: Anony Mous »

Dzięki za namiary. Już jestem umówiony, dam znać jak wszystko załatwie. :)

[ Dodano: Czw Sty 27, 2011 15:11 ]
Już po bólu. Zośka mówi do mnie po polsku. Dla Klubu Zafira koszt takiej usługi 30 zł. Obiecali, że dla klubu zawsze zastosują korzystne rabaty. Polecam serwis JA-RO ul. Stoczniowców 1 ( trzeba wjechać na teren stoczni ).

eli 533

#113 Post autor: eli 533 »

u mnie język polski wskoczył po odłączeniu minusa na akumulatorze przy wymianie rozrządu ale coś popiepszyło się z elektrycznymi szybami

Harry200
Zafiromaniak
Posty: 2531
Rejestracja: 15 sty 2009, 19:27
Imię: Henryk
Lokalizacja: Raszyn
Auto: Zafira
Model: ZA
Oznaczenie silnika: Y22DTR
Gender:

#114 Post autor: Harry200 »

Ale co się stało z szybami ,w ogóle nie chodzą czy trzeba trzymać przycisk wciśnięty cały czas jak się zamyka lub otwiera.. :?:

Awatar użytkownika
MieHor
Zafiromaniak
Posty: 2915
Rejestracja: 26 kwie 2009, 16:07
Imię: Mieczysław
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Auto: Zafira
Model: B
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:

#115 Post autor: MieHor »

Po prostu trzeba na nowo zaprogramować szyby i pytanie odnośnie języka - jakie masz radio i wyświetlacz i czy zmieniony język trzyma?

gwizdenson

#116 Post autor: gwizdenson »

Może ktoś wie odnośnie zmiany języka Bydgoszcz i okolice?

eli 533

#117 Post autor: eli 533 »

Witam! Szyby trzeba było trzymać cały czas , dzisiaj je zaprogramowałem ,sposób wziąłem od kolegi który ma Mercedesa a mianowicie szyby w dół do oporu i chwilę przytrzymać.Zmiana języka trzyma mimo tego że ostatnio padł mi akumulator ale niestety całe menu obsługi telefonu na kierownicy jest nadal po angielsku.Odnonie radia to w mojej,, ZOŚCE,,jest ,CD 30 MP3,- niestety nie znam rodzaju czy też typu wyświetlacza ale ma bursztynowe podświetlenie i wyświetla tylko ikony radia-telefonu.Niestety nie wyświetla ikony pełnej obsługi BC i tego też nie ma, nie wiem czy meżna to jakoś uzupełnić

Mihó

#118 Post autor: Mihó »

Czyli masz GIDa :) Nie wiem nawet, czy możesz mieć BIDa przy bluetooth. Poza tym, BC da się aktywować :)

eli 533

#119 Post autor: eli 533 »

Nie wiem czy mam BIDa czy GIDa czy terz jakieś inne ,,cudo''poprostu nie znam się na tym(muszę się podszkolić).Bluetooh działa z każdym telefonem -wiem bo próbowałem,tylko zestaw który jest orginalnie w ZOSI nie dogaduje się z tym telefonem z którym Zosia wyjechała od dilera(NOKIA 6020) mimo tego iż jest cały panel do tego telefonu. Jak mam aktywować BC żeby wyswietlał wszystkie opcje spalania. :piwo:

Awatar użytkownika
MieHor
Zafiromaniak
Posty: 2915
Rejestracja: 26 kwie 2009, 16:07
Imię: Mieczysław
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Auto: Zafira
Model: B
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:

#120 Post autor: MieHor »

Tu masz opis jak to zrobić przy pomocy Op-Com'a http://www.zafiraklub.pl/viewtopic.php?t=3624&start=0 a tu masz zdjęcia typów wyświetlaczy w ZB http://www.zafiraklub.pl/viewtopic.php? ... c&start=30

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna technika”