[FAQ]Jak wywalić DPFa

Tematy dotyczące DPF.

Moderatorzy: Mariusz, Tazz

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
heko
Mieszkaniec
Posty: 201
Rejestracja: 25 wrz 2010, 21:50
Lokalizacja: Kraków
Model:

#271 Post autor: heko »

...pytałeś o Wrocław... ;)
...jeśli nie...to wpadnij do Krk...masz dużo bliżej :P

norbert_p

#272 Post autor: norbert_p »

Pytałem o namiary we Wrocławiu, bo w Lubinie (gdzie mieszkam) nie ma takich fachowców. Do Wrocławia mam stosunkowo niedaleko i mógłbym podjechać. Kraków niestety odpada... Za daleko.

Heko, ja jestem z tego Lubina koło Legnicy, Polkowic itp ;) Zapewne są jeszcze i inne miasta lub wsie o podobnej nazwie.
Ostatnio zmieniony 04 lut 2011, 13:30 przez norbert_p, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
heko
Mieszkaniec
Posty: 201
Rejestracja: 25 wrz 2010, 21:50
Lokalizacja: Kraków
Model:

#273 Post autor: heko »

norbert_p pisze:Pytałem o namiary we Wrocławiu, bo w Lubinie (gdzie mieszkam) nie ma takich fachowców. Do Wrocławia mam stosunkowo niedaleko i mógłbym podjechać. Kraków niestety odpada... Za daleko.
...chyba muszę przypomnieć sobie mapę Polski...bo czegoś tu nie kapuję :roll:

Przemcio

#274 Post autor: Przemcio »

:shock: Qrde Lublin przybliżył się do Wrocka :lol: Bez urazy oczywiście :piwo:
Lubin :oops: upsss
Ostatnio zmieniony 04 lut 2011, 14:53 przez Przemcio, łącznie zmieniany 1 raz.

Anony Mous

#275 Post autor: Anony Mous »

Norbert mieszkaniu w Lubinie a nie w Lublinie :)

Awatar użytkownika
heko
Mieszkaniec
Posty: 201
Rejestracja: 25 wrz 2010, 21:50
Lokalizacja: Kraków
Model:

#276 Post autor: heko »

Marki pisze:Norbert mieszkaniu w Lubinie a nie w Lublinie :)
..jednak okulary mi sie przydadzą!!!!! :oops:
..więc dzwoń do TuneFORCE i umawiaj...lepiej nikt Ci nie zrobi :!:

drmex

#277 Post autor: drmex »

Ja również polecam TuneForce. W Poznaniu wywalił mi DPF (jeżdżę już bez tego wynalazku miesiąc i nie narzekam), a oprócz tego skorzystałem z oferty powiązanej - mały chips i wyszło 176 KM i 390 NM - auto od razu przyjemniej się odpycha. W każdym razie teraz jestem zadowolony z auta, chociaż już zastanawiam się nad następnym :lol:

ronin

#278 Post autor: ronin »

drmex pisze:Ja również polecam TuneForce. W Poznaniu wywalił mi DPF (jeżdżę już bez tego wynalazku miesiąc i nie narzekam), a oprócz tego skorzystałem z oferty powiązanej - mały chips i wyszło 176 KM i 390 NM - auto od razu przyjemniej się odpycha. W każdym razie teraz jestem zadowolony z auta, chociaż już zastanawiam się nad następnym :lol:
Również polecam TuneForce. Grzesiek zna się na rzeczy (DPF i chipsy)

Awatar użytkownika
heko
Mieszkaniec
Posty: 201
Rejestracja: 25 wrz 2010, 21:50
Lokalizacja: Kraków
Model:

#279 Post autor: heko »

..heh..te Grześki to zdolne chłopaki :lol:
Pozdr.
Grzesiek 8)

marek12578

#280 Post autor: marek12578 »

ja usuwałem dpfa z vectry niecały miesiąc temu w Wałbrzychu, wszystko poszło szybko sprawnie i bezproblemowo.
Nowy "filtr" (obudowa) czekał już na miejscu, nie musiałem czekać na rozcinanie spawanie itd,
zostało to zrobione w pełni profesjonalnie-najpierw wgranie nowego oprogramowania a później podmiana filtra,
Polecam TuneForce

Piotr
Bywalec
Posty: 163
Rejestracja: 05 gru 2009, 22:54
Imię: Piotr
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: Opel Zafira B 1,9 CDTI
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z19DTH

#281 Post autor: Piotr »

marek12578 uchyl rąbka tajemnicy, ile skasowali za tą przyjemność. Zamierzam porównać z cenami w kuj-pom i pom.

[ Dodano: Czw Lut 17, 2011 08:37 ]
marek12578 dzięki za odpowiedź i rady na pw.

chris

#282 Post autor: chris »

Panowie to może robimy listę na zbiorowe wycinanie dziadostwa w Krakowie u kolegi Heko
może nam zrobi jakąś wielkanocna promocję?? Bo chętnie bym się pozbył tego dziadostwa!!

Mam do pracy jakieś 7 km w jedną stronę później robię kilka 2-3 odcinków po mieście po jakieś 10km, 2 razy w tygodniu robię prawie 'trasę" po 50km + plus jakieś wypady za miasto na wekendy. od wymiany oleju minęło mi 4 tyś i przybyło mi ok 1 cm oleju w silniku od maxa co mam robić wymienić olej???
mam rozumieć że to przez moje krótkie odcinki i częste wypalanie dpf stan się podniósł??

Anony Mous

#283 Post autor: Anony Mous »

chris pisze: mam rozumieć że to przez moje krótkie odcinki i częste wypalanie dpf stan się podniósł??
przez częste wypaplanie, niekoniecznie związane z krótkimi odcinkami. Ja też robiłem krótkie odcinki i filtr wypalał sie co 500-600km.....ale oleju ani grama nie przybywało. Jest tylko jedno lekarstwo...wywal filtr jak najszybciej. Załóż listę chętnych w oddzielnym wątku i czekaj na parę osób.

Przemcio

#284 Post autor: Przemcio »


lysy2305

#285 Post autor: lysy2305 »

Mam zamiar też skorzystać z pomocy "autusysu"i chce się Ciebie zapytać czy nic się nie dzieje z kompem po wywaleniu dpfu.Ja sam sobie wywalę filtr bo mam warsztat naprawy tłumików.

ODPOWIEDZ

Wróć do „DPF”