Kod do zmieniarki i radia

Car Audio + navi - tematy dotyczące Zafiry A

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
MieHor
Zafiromaniak
Posty: 2915
Rejestracja: 26 kwie 2009, 16:07
Imię: Mieczysław
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Auto: Zafira
Model: B
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:

#181 Post autor: MieHor »

tomaszdan, w tym temacie masz skan 2 stron z instrukcji - opis kodowania radia CDR 500 http://www.zafiraklub.pl/viewtopic.php? ... c&start=30

fabidan

#182 Post autor: fabidan »

Panowie gdzie szukać kodu do radyjka CCRT 700? W którym dokumencie - byłbym wdzięczny za skan jak on wygląda, mam na pewno niem. instrukcje ale chyba nic po za tym. Po założeniu instalacji gazowej panowie gazownicy odłączyli zasilanie i... pozostało mi 9 prób :) Jeśli się nie uda znaleźć to pewnie odwiedzę jakiegoś specjalistę, ale póki co chciałbym popróbować sam.

//przeniesiono do tematu o kodach//BajBus
Ostatnio zmieniony 18 lut 2011, 19:09 przez fabidan, łącznie zmieniany 1 raz.

ssstefan1

#183 Post autor: ssstefan1 »

Kod do radia CCRT 700 jak i zapewne do każdego innego w Zośce nie jest zapisany w instrukcji od radia chyba, żę wpisu dokonał poprzedni właściciel. Wpis z kodem do radia znajduje się na małej karteczce przypominającej wielkością dowód osobisty zatytuowanej " Car Pass" Tam są wszystkie kody, numer VIN Zośki oraz w pozycji "Radio Type/ Code umieszczony jest model radia ( w Twoim przypadku powinno być 0700) / ( łamane) na cztero cyfrowy numer. Ten numer jest kodem do radia. Wygląda to następująco
Radio Type/Code 0700/**** U mnie kartka Car Pass znajdowala się w okladce ksiązki serwisowej Zośki. Dodam jeszcze, że radioodbiornik znajdowal się w Zośce od początku jak wyjechała z fabryki. Pozdrawiam.

Mihó

#184 Post autor: Mihó »

CCRT700 - najlepiej ASO

jacexx1

#185 Post autor: jacexx1 »

Witam szanownych forumowiczów ;) Czy mógłby ktoś podać mi kod do Delco Electronics CDR 500 GM1500Y9358718 , NO.09136107 , serdecznie pozdrawiam

Awatar użytkownika
guma75
Bywalec
Posty: 146
Rejestracja: 08 cze 2010, 13:49
Imię: Waldek
Lokalizacja: Hannover
Auto: Opel Zafira B 1,9CDTI
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z19DTH
Gender:

#186 Post autor: guma75 »

Witam nie znalazłem tematu podobnego więc tu sie podepne :D Wyjmowałem radio ponieważ zmieniałem oświetlenie zegaróe po ponownym włozeniu radio działa bez kodu . Od dzisiaj po wyłączeniu zapłonu i wyjęciu kluczyka ze stacyjki radio zaczyna dosyś mocmo piszcześ po 3 razy i częściej mruga dioda pod napisem CODE wcześniej tego nie było , proszę o porade co z tym zrobić radio CDR500 Dziękuję z góry
GUMA75

Awatar użytkownika
MieHor
Zafiromaniak
Posty: 2915
Rejestracja: 26 kwie 2009, 16:07
Imię: Mieczysław
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Auto: Zafira
Model: B
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:

#187 Post autor: MieHor »

Musisz po prostu zdobyć kod do radia - serwis ASO lub serwis Car Audio

siwy20

#188 Post autor: siwy20 »

witam wszystkich posiadaczy zafiry mam problem z radiem rozładowal mi sie akus i z teko powodu rozkodowao sie mi radio a niemam do niego kodu czy ktos jest wstanie mi pomóc z góry dziekuje ;)

[ Dodano: Pon Kwi 18, 2011 21:44 ]
obecnie jestem na terenie norwegi i niemam dostepu do serwisu opla

Awatar użytkownika
MieHor
Zafiromaniak
Posty: 2915
Rejestracja: 26 kwie 2009, 16:07
Imię: Mieczysław
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Auto: Zafira
Model: B
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:

#189 Post autor: MieHor »

a jakie masz radio, bo jeśli CDR500 to niestety serwis ASO lub dobry serwis Car Audio

siwy20

#190 Post autor: siwy20 »

witam wszystkich czy jest ktoś wstanie mi pomóc w znalezieniu kodu do radia w zafirce bardzo pilnie potrzebuje tego kodu
GM1500X9161159
DELCO
NO.O9136107
TYPE-CDR500
Z GÓRY DZIEKUJE SAMOCHÓD NABYLEM Z DRUGEJ REKI A WYMIENIALEM AKUS I RADIO SIE ROZKODOWALO A NIEMAM OD NIEGO DOKUMENTÓW


- kolego na forum nie piszemy z wciśniętym Caps Lock
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2011, 12:27 przez siwy20, łącznie zmieniany 1 raz.

Mihó

#191 Post autor: Mihó »

CDR500 robię, ale wysyłkowo

siwy20

#192 Post autor: siwy20 »

oki jak mozna sie z toba skontaktowac

shot

#193 Post autor: shot »

Witam
Jak wiele osób zakupiłem używane auto i oczywiście bez kodu do radia, może ktoś pomoże w odzyskaniu kodu.
Radio to Philips CAR 400 S/N: GM040033354358
Będę wdzięczny za pomoc.

Pik

#194 Post autor: Pik »

po rozładowaniu aku zakodowało się radio (cdr500)
zapomniałem o tym, że radio się autonatycznie koduje i wsadziłem CD oczywiście płytę połknął ale radio nie gra
mam car pass więc wpisałem poprawny kod (już kiedyś było rozkodowywane bez problemu) ale kicha
czy to że płyta jest w środku ma znaczenie dla procedury odkodowania radia
wiem, że z cdr500 pozostaje aso, ale może ktoś miał coś podobnego i poradził sobie
mam już za sobą 4 nieudane próby mimo poprawnego kodu :cry:

Mihó

#195 Post autor: Mihó »

Delco, czy VDO ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zafira A”