[A] + [B] Zmiana języka w kompie na polski

Posty na tematy techniczne, które nie pasują do żadnego innego działu technicznego, np. HowTo, porady wykonane przez użytkowników.

Moderator: Mariusz

Wiadomość
Autor
eli 533

#121 Post autor: eli 533 »

Dzięki MieHor,jesteś WIELKI :piwo: No to mam GIDa tylko że w niepełnej wersji. A o BC będę musiał pogadać z mechanikiem :)

adimaki

#122 Post autor: adimaki »

WITAM . MOŻE KTOŚ WIE GDZIE MOGĘ ZAMINIC JEZYK W ZA 2,2 DTI Z 2004 - WARSZAWA,

maxio

#123 Post autor: maxio »

Byłem w ASO żeby wgrać język i niestety nic nie wyszło. Dostałem informację, że do mojej wersji jeszcze nie mają (zbyt nowe oprogramowanie komputera) czy to możliwe?

Harry200
Zafiromaniak
Posty: 2531
Rejestracja: 15 sty 2009, 19:27
Imię: Henryk
Lokalizacja: Raszyn
Auto: Zafira
Model: ZA
Oznaczenie silnika: Y22DTR
Gender:

#124 Post autor: Harry200 »

adimaki pisze:WITAM . MOŻE KTOŚ WIE GDZIE MOGĘ ZAMINIC JEZYK W ZA 2,2 DTI Z 2004 - WARSZAWA,
Kolega u nich zmieniał z pół roku temu i zapłacił ok.50zł.. http://www.kwietniak-opel.pl/

TyphooN

#125 Post autor: TyphooN »

jacek754 pisze:Jeśli chodzi o ZB z navi nie ma co szukać magika bo język Polski w kompie nie istnieje.
Nie ma takiej możliwości ponieważ język w kompie i w navi muszą być takie same, a niemiec nie przypuszczał, że w Polsce ktoś będzie używał navi, my jesteśmy dla nich za biedni i za głupi żeby używać takie gadżety. Trwają prace na stronie http://projektnavi.pl/ nad spolszczeniem, ale niestety jeszcze nie ma.
A to ciekawe bo ja mam Navi Pl, a kompa po ang.
PL nie mam w opcjach, sprawdze jeszcze Turecki.

Awatar użytkownika
jacek754
Przeglądacz
Posty: 56
Rejestracja: 21 wrz 2010, 20:32
Lokalizacja: Wrocław
Model:
Kontakt:

#126 Post autor: jacek754 »

TyphooN pisze:
A to ciekawe bo ja mam Navi Pl, a kompa po ang.
PL nie mam w opcjach, sprawdze jeszcze Turecki.
Właśnie o to mi chodziło, że jest wersja ze spolszczonym angielskim w navi ze strony projektnavi a komputer gada po english.
Obrazek

TyphooN

#127 Post autor: TyphooN »

jacek754 pisze:
TyphooN pisze:
A to ciekawe bo ja mam Navi Pl, a kompa po ang.
PL nie mam w opcjach, sprawdze jeszcze Turecki.
Właśnie o to mi chodziło, że jest wersja ze spolszczonym angielskim w navi ze strony projektnavi a komputer gada po english.
To teraz mam jasność. Rozumiem że dla takiej kombinacji możliwości zmiany na PL-Navi/PL-Komp na razie nie ma ?

Awatar użytkownika
jacek754
Przeglądacz
Posty: 56
Rejestracja: 21 wrz 2010, 20:32
Lokalizacja: Wrocław
Model:
Kontakt:

#128 Post autor: jacek754 »

Ano jak to Koledzy z Projektnavi niedawno napisali cyt."

NIE BĘDZIE PL MENU W BC.
Nie dlatego że nie da się tego zrobić, bo się da.
Móje Signum ma POLSKIE BC i to jedyne auto na dziś.

Problrm polega nie w przetłumaczeniu a w graniu tego softu w radio. Wgranie polega na MECHANICZNYM wgraniu, tj wyjęcie pamięci i wgraniu w nią nowej zawartości - koszt pracy ponad 100zł, czas od 1 go 2h)

To jest połowa.

Druga połowa to wgranie softu w radio (CD70 lub DVD90).
O ile wgranie w CIDa trwa około 1h (16 minut trwa wgrywanie softu w pamięć) to w radiu mamy około 2h (bardzo ciężko jest wlutować pamięć na miejsce bez uszkodzenia radia - 20% szans że radio PADNIE !!!!).

Panie i Panowie, ryzyko jest zbyt duże!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Porzucamy na dziś dzień temat.
Całe siły kierujemy w TV in CID.

Dziś rozpisuję konkurs, do wygrania 2 zestawy TV in CID !!!

Temat PL BC ZAMYKAMY, PANOWIE, NIE WARTO !!!
Jak znajdę inny sposób, mniej inwazyjny WRÓCIMY DO TEMATU."

Należy czekać albo samemu kombinować.
Obrazek

rifster

#129 Post autor: rifster »

Zmieniał ktoś może język do Zafiry A (ja mam rocznik 2003) w okolicach Bydgoszczy i może się podzielić namiarem na specjalistę? Nie musi być na polski, może byc angielski. Pytałem się w ASO w Bydgoszczy o angielski lub polski, a oni powiedzieli, że jeśli się w ogóle da zmienić język to 140zł. Tacy specjaliści tam pracują, że nawet nie wiedzą czy się da zmienić...

David

#130 Post autor: David »

rifster pisze:Zmieniał ktoś może język do Zafiry A (ja mam rocznik 2003) w okolicach Bydgoszczy i może się podzielić namiarem na specjalistę? Nie musi być na polski, może byc angielski. Pytałem się w ASO w Bydgoszczy o angielski lub polski, a oni powiedzieli, że jeśli się w ogóle da zmienić język to 140zł. Tacy specjaliści tam pracują, że nawet nie wiedzą czy się da zmienić...
proponuję poczytać ten wątek od samego początku to kolega się dowie co i jak z tym językiem, i mniej więcej za ile da się to zrobić oraz czym.

Harry200
Zafiromaniak
Posty: 2531
Rejestracja: 15 sty 2009, 19:27
Imię: Henryk
Lokalizacja: Raszyn
Auto: Zafira
Model: ZA
Oznaczenie silnika: Y22DTR
Gender:

#131 Post autor: Harry200 »

Ja dzwoniłem do tej firmy w pobliżu Warszawy http://www.kwietniak-opel.pl/ i powiedzieli mi że z 2003roku można i koszt to ok 50 zł,na razie nie mam czasu żeby tam pojechać ale może wezmą kiedy dzień wolny i podjadę do nich..Generalnie w każdym zakładzie który ma serwisowego TECH 2 da się to zrobić..

rifster

#132 Post autor: rifster »

David pisze:
rifster pisze:Zmieniał ktoś może język do Zafiry A (ja mam rocznik 2003) w okolicach Bydgoszczy i może się podzielić namiarem na specjalistę? Nie musi być na polski, może byc angielski. Pytałem się w ASO w Bydgoszczy o angielski lub polski, a oni powiedzieli, że jeśli się w ogóle da zmienić język to 140zł. Tacy specjaliści tam pracują, że nawet nie wiedzą czy się da zmienić...
proponuję poczytać ten wątek od samego początku to kolega się dowie co i jak z tym językiem, i mniej więcej za ile da się to zrobić oraz czym.
Nie pytałem 'za ile', 'czym' i 'jak wygląda' sprawa zmiany języka. tylko czy ktoś ma sprawdzonego speca od tego tematu w moich okolicach.

Przeczytałem ten temat od początku i nie widziałem, aby ktoś podał namiary na kogoś pod Bydgoszczą, ale może nie zauważyłem... Jeśli nie znalazłem czegoś na szukajce, to bądź tak miły i podeślij linka.

gwizdenson

#133 Post autor: gwizdenson »

Rifster,jak czytałeś to może zauważyłeś moje wpisy,też szukam już jakiś czas i koło Bydgoszczy nie znalazłem.W ASO powiedzieli mi to samo co tobie a może i lepiej bo włściwie stwierdzili ,że się nie da.Mam 2003 i wiem,że można to zrobić jednak nie w naszej okolicy.Najbliżej Gdańsk.W Solcu jestem codziennie bo tam pracuję.Jak coś się dowiem to napiszę.Pozdrowienia

Anony Mous

#134 Post autor: Anony Mous »

Niedaleko mnie jest gość co ma zakład i tech2. Ja ostatnio płaciłem 50 zł. Ale niestety z Bydgoszczy to jest ok 120 km :(

rifster

#135 Post autor: rifster »

gwizdenson pisze:Rifster,jak czytałeś to może zauważyłeś moje wpisy,też szukam już jakiś czas i koło Bydgoszczy nie znalazłem.W ASO powiedzieli mi to samo co tobie a może i lepiej bo włściwie stwierdzili ,że się nie da.Mam 2003 i wiem,że można to zrobić jednak nie w naszej okolicy.Najbliżej Gdańsk.W Solcu jestem codziennie bo tam pracuję.Jak coś się dowiem to napiszę.Pozdrowienia
Wczoraj zdobyłem numer od kumpla, ale, jak dzwoniłem do speca to powiedział mi, że mam dzwonić jeszcze raz pod koniec kwietnia. Mówił, że następne w kolejce, co będzie kupował do kabelki do Opla. Zobaczymy, co z tego wyniknie i dam znać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna technika”