[B] TESTMODE - Toturial

Posty na tematy techniczne, które nie pasują do żadnego innego działu technicznego, np. HowTo, porady wykonane przez użytkowników.

Moderator: Mariusz

Wiadomość
Autor
kubutek

[B] TESTMODE - Toturial

#1 Post autor: kubutek »

Witam.
Szukałem tych informacji i nie znalazłem kompletnego opisu, dlatego postanowiłem zebrać wszystko o TESTMODE w jednym miejscu, wraz z opisem wyświetlanych danych.
Niestety (nad czym ubolewam) opis nie wszystkie pozycje udało mi się zgromadzić w tym opracowaniu. Jeżeli macie wyjaśnienia do brakujących pozycji, lub znajdziecie w moim opisie błąd to proszę o info.

Zamieszczony opis został stworzony w oparciu o posiadany zestaw: DVD90 + CID, jeżeli np. w modelach z modułem telefonu są dodatkowe opcje to proszę o zdjęcie i w miarę możliwości opis.

Ze względu na dużą zawartość informacji zdecydowałem się na umieszczenie wszystkiego w pliku PDF. Jeżeli pojawią się brakujące opisy będę je dopisywał do pliku i podmieniał plik na serwerze.

Toturial TESTMODE

Myślę, że wspólnymi siłami możemy zrobić opis 100% pozycji TestMode.

Awatar użytkownika
rhaaziel
Zafiromaniak
Posty: 558
Rejestracja: 01 lut 2010, 20:50
Lokalizacja: Tychy
Model:

#2 Post autor: rhaaziel »

kubutek, dobra robota! mam nadzieję, że kilka osób wesprze Twoją inicjatywę wiedzą i uzupełni brakujące opisy :D
Astra G 1.6 X16SZR (w gazie) - sprzedana
Zafira B 1.9 Z19DTH (chip V-Tech) - sprzedana
...teraz japoniec...

rkanisz
Przeglądacz
Posty: 72
Rejestracja: 23 sty 2010, 13:01
Imię: Rafał
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Zafira
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z18XER

#3 Post autor: rkanisz »

kubutek pisze:Witam.

Toturial TESTMODE
Albo tylko u mnie, albo coś link nie działa :mysli:
Migacze nie niszczą akumulatora!!!
A więc UŻYWAJMY ICH !!!

Obrazek

sQcha

#4 Post autor: sQcha »

rkanisz pisze:
kubutek pisze:Witam.

Toturial TESTMODE
Albo tylko u mnie, albo coś link nie działa :mysli:
Wszytko śmiga.

norbert_p

#5 Post autor: norbert_p »

U mnie też wszystko chula jak trzeba. Pozwoliłem sobie wkleić ten Test Mode na mojego chomika dla następnych ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna technika”