Szyberdach a klima.

Czyli: chłodzenie, grzanie, termostat, chłodnice, webasto, nagrzewnica

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
vojti

Szyberdach a klima.

#1 Post autor: vojti »

Przez siedem lat użytkowania Omci B zauważyłem w autach codziennie mijanych taką zależność klima- brak szyberdachu i odwrotnie. Czy w Zosiach też tak jest? Pytam, bo mam klimę, a w podsufitce znalazłem kostki instalacji szyberdachu.

vojti

#2 Post autor: vojti »

Trochę mnie zasmuciłeś, bo gdy kupowałem Zosię, to myślałem, że ta zasada obowiązuje i nie szukałem takiej co ma wszystko, a bardzo lubię szyberdachy ale jeszcze bardziej brakowało mi klimy. Na szczęście moja Zosia jest OK tylko bez szyberka :cry:

Gdy znalazłem kostki sterowania w podsufitce pomyślałem, że może jest opcja wstawienia go w serwisie. Drogie to?

Anony Mous

#3 Post autor: Anony Mous »

Ja mam w swojej kilmę i elekt. szyber. Wszystko oryginał.

Szyber jest świetną sprawą i czasami zastępuje klimę a także pozwala przewietrzyć samochód.

vojti

#4 Post autor: vojti »

celius pisze:
Szyber jest świetną sprawą i czasami zastępuje klimę a także pozwala przewietrzyć samochód.
Wiem.......... W Omci właśnie szyber miałem.... Stąd pytanie o możliwość go wstawienia.

A tak przy okazji to myślę, że Opel choć praktyczny niemiec, trochę dał ciała. Poprowadził wiązkę do szeberka w autach bez niego a nie pociągnął wiązki sterowania lusterka fotochromatycznego a jego instalacja z tą wiązką to dopiero by pikuś był

[ Dodano: Czw Mar 17, 2011 22:01 ]
P.S.
Klimę mam :piwo:

Anony Mous

#5 Post autor: Anony Mous »

Żeby było śmieszniej są zosie (oczywiście z klimą) co mają 2 szyberdachy.

vojti

#6 Post autor: vojti »

celius pisze:Żeby było śmieszniej są zosie (oczywiście z klimą) co mają 2 szyberdachy.
Proszę, nie dołuj bardziej. Już jednego szyberka se darować nie mogę :cry:

sebulek

#7 Post autor: sebulek »

Witam vojti!

Ja posiadam również Zośkę która posiada elektr. szyberdach oraz klimę, więc nie jest to rzadkość choć ja posiadam model "EDITION 2000" więc może dlatego.
Koszt założenia oryginalnego szyberdachu jest o wiele mniejszy niż założenie klimatyzacji. Osobiście polecam założyć bo to super sprawa nawet przy włączonej klimie delikatnie otworzyć szyberdach. !!!
Zorientuj się i daj znać o koszcie bo sam jestem ciekaw, jak i część klubowiczów!

Awatar użytkownika
skrool
Debiutant
Posty: 26
Rejestracja: 01 lut 2011, 14:00
Imię: Sławek
Lokalizacja: ZPY zach-pom
Auto: 1,8 92 KW, aut
Model: ZA
Oznaczenie silnika: A18XE
Gender:

#8 Post autor: skrool »

sebulek pisze:Witam vojti!

Ja posiadam również Zośkę która posiada elektr. szyberdach oraz klimę, więc nie jest to rzadkość choć ja posiadam model "EDITION 2000" więc może dlatego.

Ja też mam Edition 2000 ale bez szybra a z klimą.
Ostatnio zmieniony 19 mar 2011, 16:45 przez skrool, łącznie zmieniany 1 raz.

DAREK 78

#9 Post autor: DAREK 78 »

ja też mam klime i szyberdach wersja comfort

vinopij

#10 Post autor: vinopij »

Powitać :) U mnie także klima i szyberdach - zafcia z 2000 wersja elegance :)

vojti

#11 Post autor: vojti »

Myślałem, że jak Elegance, to pełna opcja będzie. A szyberka brak.
P.S.
Pamiętam, aby sprawdzić cenę wstawienia w serwisie, wybieram się w przyszłym tygodniu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Klimatyzacja, ogrzewanie, układ chłodzenia”