Problem ze wspomaganiem kierownicy

Zawieszenie, koła, podwozie, układ kierowniczy, hamulce, opony itp.

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
marwisn
Mieszkaniec
Posty: 398
Rejestracja: 21 maja 2010, 21:08
Lokalizacja: Poznań
Model:

#76 Post autor: marwisn »

Mam numer : 606322996. Jak byś do niego trafił to daj znać jak poszło (poziom usługi :D ).

Przemcior

#77 Post autor: Przemcior »

Dzięki wielkie..
kontakt super,umówiony jestem na niedziele w sumie troszkę drożej <550zł>..ale nawet w niedziele mi zrobi....
napisze na naprawie więcej... :lol:

Awatar użytkownika
marwisn
Mieszkaniec
Posty: 398
Rejestracja: 21 maja 2010, 21:08
Lokalizacja: Poznań
Model:

#78 Post autor: marwisn »

Ja nie sprecyzowałem. 400 miało być za pompę + robocizna. Czekam na opinię :piwo: .

Przemcior

#79 Post autor: Przemcior »

Witam...
Marwins..dzięki za pomoc, autko zrobione, fachowiec wg. mnie oki...
już myślałem ze będzie wielka lipa, bo termin , niedziela godz. 13 ,jakoś dziwnie brzmiała ale oki...
dojazd, do mechanika, bardzo kiepski,bo droga polna jak na poligonie, ale usługa zrobiona <mimo że na pojzeżdzie i z 5 kluczami w reku i młotkiem....
ALE I TAK BARDZO POLECAM.....NO I 550zł. z robocizną........ :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
marwisn
Mieszkaniec
Posty: 398
Rejestracja: 21 maja 2010, 21:08
Lokalizacja: Poznań
Model:

#80 Post autor: marwisn »

Założył TRW 2? Jakieś większe przeróbki były w instalacji? Moja pompka trochę pojękuje, ale chodzi :lol: . Zobaczymy jak długo.

Przemcior

#81 Post autor: Przemcior »

nie , żadnych przeróbek....wywalił stara, założono została regenerowana i koniec roboty..czas jakieś 2 godzinki..
POLECAM, warto.. :piwo:

djrafix

#82 Post autor: djrafix »

Mi niedawno tez pompka umarla:(, calkowicie,a co najlepsze to jak wleje płynu na full, to wspomaganie jest, ale po jakimś przejechaniu nagle płynu nie ma i wspomaganie zanika :O jakiś uszczelniacz poszedł w tej pompie :O?


Wcześniej mi tez zanikalo wspomaganie ale przez dluzszy okres bylo dobrze,teraz zniklo na amen, ale swoja droga od nowosci to raczej nie wymieniane byla ta wcale pompa ani nie regenerowana , chciałem raz ją wyjąć, to dostęp do niej taki ze szlag by to trafił :evil: jak mi sie uda wyjac pompe, to co regenerowac ja gdzies tu w mojej miejscowosci czy kupowac druga na to miejsce?, mam prawdopodobnie TRW 1.

Awatar użytkownika
marwisn
Mieszkaniec
Posty: 398
Rejestracja: 21 maja 2010, 21:08
Lokalizacja: Poznań
Model:

#83 Post autor: marwisn »

Nowej TRW1 nie dostaniesz. Używka to kot w worku.

Na allegro są nowe TRW2 w cenie ok. 1500 pln. Używkę dostaniesz za 500 pln. Sam zdecyduj co wolisz(na co Cie stać ;) ).

Ja kupiłem m TRW 1 po regeneracji. Po pół roku zaczęła buczeć. Włosi odpisali, że to norma i tak je robią. Buczą ale działają :lol: . Mam na nią dwa lata gwarancji, więc się nie martwię. Jak padnie to im odeślę.

djrafix

#84 Post autor: djrafix »

Okazało sie ,ze pompa jest ok, puscily uszczelniacze na maglownicy i uciekał płyn ze zbiorniczka i stad ta przyczyna, ile wchodzi max plynu bo nie wiem ile kupic do wspomagania oplowskiego?.

Awatar użytkownika
marwisn
Mieszkaniec
Posty: 398
Rejestracja: 21 maja 2010, 21:08
Lokalizacja: Poznań
Model:

#85 Post autor: marwisn »

Literek starczy

djrafix

#86 Post autor: djrafix »

Ok, bo bede całkowicie wymieniał bo pomieszałem 2 gatunku oleju.

Piuma

#87 Post autor: Piuma »

Mam taki problem. Zapala się lampka ładowania a potem zanika wspomaganie. Czasem po zapaleniu silnika a czasem w trakcie jazdy. Czasem samoczynnie się pojawia wspomaganie. Co to może być?

Awatar użytkownika
Dziadek13
Zafiromaniak
Posty: 2004
Rejestracja: 26 wrz 2010, 21:28
Imię: Jorg
Lokalizacja: Mysłowice
Auto: VW Turan była zafira DTL
Model: Turan
Oznaczenie silnika: AVQ
Gender:

#88 Post autor: Dziadek13 »

Jak brak ładowania to wspomaganie sie wyłącza tak jak i za małe napięcie też wyłączy na dowód świecąca lampka ładowania.

Piuma

#89 Post autor: Piuma »

czyli szukać winy w alternatorze?

Harry200
Zafiromaniak
Posty: 2531
Rejestracja: 15 sty 2009, 19:27
Imię: Henryk
Lokalizacja: Raszyn
Auto: Zafira
Model: ZA
Oznaczenie silnika: Y22DTR
Gender:

#90 Post autor: Harry200 »

Tak jak masz brak ładowania to pierwsze wyłaczy się wspomaganie a w następnej kolejności ABS..

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie”