[A] - sQcha - 2.0 DTI Elegance, 101 KM, 2004, 4 osobowa

Moderatorzy: Tunio999, Tazz

Wiadomość
Autor
kandi

#46 Post autor: kandi »

piękna zośka, mln. kilometrów i bezawaryjności :D

sQcha

#47 Post autor: sQcha »

Z modyfikacji doszły spryskiwacze od insignii.

Leżały zakupione jeszcze przed zimą, wstyd się przyznać, ale jakoś motywacji brakowało :oops:

Awatar użytkownika
marlano
Przeglądacz
Posty: 55
Rejestracja: 07 lut 2010, 17:08
Lokalizacja: Opole
Model:

#48 Post autor: marlano »

sQcha odnośnie kratki i foteli III rzędu, w mojej pierwszej zośce (ciężarowej) miałem taką samą kratkę, ale delikatnie ją zmodernizowałem - odcięta została dolna blacha i została tylko sama kratka zamocowana pasami od siatki grodziowej do oryginalnych uchwytów, a siedzenia (III rząd) był i w razie "W" można je było rozłożyć, swoją drogą kiedyś (Ty tych czasów nie pamietasz :P ) jak sie przekraczało granicę i celnik się uparł to trzeba było stać w kolejce dla aut cieżarowych - pozdrawiam -

cris559

#49 Post autor: cris559 »

sQcha pisze:Leżały zakupione jeszcze przed zimą, wstyd się przyznać, ale jakoś motywacji brakowało :oops:
Lepiej późno niż wcale :D

sQcha

#50 Post autor: sQcha »

marlano pisze:sQcha odnośnie kratki i foteli III rzędu, w mojej pierwszej zośce (ciężarowej) miałem taką samą kratkę, ale delikatnie ją zmodernizowałem - odcięta została dolna blacha i została tylko sama kratka zamocowana pasami od siatki grodziowej do oryginalnych uchwytów, a siedzenia (III rząd) był i w razie "W" można je było rozłożyć, swoją drogą kiedyś (Ty tych czasów nie pamietasz :P ) jak sie przekraczało granicę i celnik się uparł to trzeba było stać w kolejce dla aut cieżarowych - pozdrawiam -
Marek wyobraź sobie, że pamiętam takie czasy, a Zośka nie jest moim pierwszym autem z kratką :) U mnie sprawa rozbija się o brak foteli III rzędu :( dlatego kratka została w takiej formie jak mnie nią uraczyli w salonie.

[ Dodano: Pon Mar 21, 2011 12:45 ]
Moja "stajnia" powiększyła się o kolejną ZA :lol:
Kolor: dunkelrot, resztę 'wypasu' widać na fotkach :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: Sro Kwi 13, 2011 09:06 ]
Wczoraj zamontowałem ledowe oświetlenie bagażnika :) Daje dużo więcej światła niż oryginalna żaróweczka.

Wstawiłem TAKĄ żarówkę z 24 diodami smd.

SH'Raku

#51 Post autor: SH'Raku »

sQcha, przeleciałem cały temat, poza fotkami resoraka, żadnych innych nie widać, tylko ja ich nie widzę ? nie wiem wygasła ważność na imageshack.us ?

sQcha

#52 Post autor: sQcha »

slonski-hahor pisze:sQcha, przeleciałem cały temat, poza fotkami resoraka, żadnych innych nie widać, tylko ja ich nie widzę ? nie wiem wygasła ważność na imageshack.us ?
Wieczorem wstawię nowe, widocznie wygasły.

DODANO:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: Pon Wrz 05, 2011 22:33 ]
Dziś Zosia dostała manetkę tempomatu - zajefajny bajer.
Czas montażu ok. 40 minut, satysfakcja z nowego gadżetu nieopisana :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zafira A”