[A] + [B] Zmiana języka w kompie na polski

Posty na tematy techniczne, które nie pasują do żadnego innego działu technicznego, np. HowTo, porady wykonane przez użytkowników.

Moderator: Mariusz

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
violator
Zafiromaniak
Posty: 929
Rejestracja: 27 lis 2014, 21:53
Imię: Artur
Lokalizacja: Bydgoszcz/Koronowo
Auto: Meriva 1.4 Turbo
Model: B
Oznaczenie silnika: A14NEL
Gender:
Kontakt:

#316 Post autor: violator »

Szukajac opla Zafiry A i czytajac w kilku miejscach o zmianie jezyka na polski trafilem na informacje ze mozna prosto zmienic ustawiajac w kompie jezyk turecki .

volf_2006
Świeżak
Posty: 20
Rejestracja: 07 cze 2012, 11:30
Lokalizacja: sosnowiec
Model:

#317 Post autor: volf_2006 »

Jak ktoś chetny na zmianę języka techem2 z okolic Lublina to chętnie pomoge ,będe 24-27.12.2015 w Lublinie,info na pw. :)

gbz83

#318 Post autor: gbz83 »

Witam,

Chciałbym u siebie zmienić jezyk. może być angielski, byle nie niemiecki, niemoge tego zdzierzyc;/

Co musze kupić , aby samemu to zrobić? chyba ze ktos w Nysie mi pomoze?

Awatar użytkownika
arebuk
Bywalec
Posty: 167
Rejestracja: 14 wrz 2010, 11:58
Imię: Marcin
Lokalizacja: Ruda Śląska
Auto: Zafira B Cosmo
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z18XER

#319 Post autor: arebuk »

jarecki69 pisze:Panowie ja mam ZB z 2007r i sam zmieniłem język na polski , w menu komputera pokładowego. Jestem zdziwiony ,że jest z tym u Was taki problem :/
Siostra w ZB 2009r. wyładowała aku i komp się zresetował, język wrócił na niemiecki, miała polski wcześniej, po zmianie w menu komputera na polski, i ponownym uruchomieniu silnika wraca niestety niemiecki, jak to rozwiązać?

drahe
Mieszkaniec
Posty: 449
Rejestracja: 09 sie 2012, 09:13
Lokalizacja: Gliwice
Model:

#320 Post autor: drahe »

Jakie radio ma siostra?
Skoro był polski to musi dać się ustawić z powrotem :)
Diagnostyka komputerowa.Odzyskiwanie kodu security (Opel carpass). Rozszerzanie funkcji komputera pokładowego - wszystkie modele Opla.Dokładanie tempomatu i inne mody.Wymiana modułu CIM.

RACOT

#321 Post autor: RACOT »

witam wszystkich zakupiłem moją pierwszą zafirkę 1,8 2005 rok i potrzebuje info jak obsługiwać kompa

Awatar użytkownika
Rafoooo
Zafiromaniak
Posty: 1949
Rejestracja: 02 lis 2014, 09:58
Lokalizacja: Limanowa
Model:
Kontakt:

#322 Post autor: Rafoooo »

Dziwne pytanie .......... nie w tym temacie ......... bez przywitania "Link" ......... Rejestrujesz się o 22.48 i odrazu z grubej rury ..... A gdzie Zapoznanie z forum , regulaminem. Itd.
Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to przyjemnie
wspominać. :P

Awatar użytkownika
Mat86radom
Zafiromaniak
Posty: 2502
Rejestracja: 08 lut 2016, 16:16
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Radom
Auto: Mazda 5 2.0 Diesel 143KM/360nm
Model: MZRCD
Oznaczenie silnika: CITD
Gender:
Kontakt:

#323 Post autor: Mat86radom »

violator pisze:Szukajac opla Zafiry A i czytajac w kilku miejscach o zmianie jezyka na polski trafilem na informacje ze mozna prosto zmienic ustawiajac w kompie jezyk turecki .
Potwierdzam, moja Zośka jest po takim "zabiegu"

arkko1

#324 Post autor: arkko1 »

Witam , radio dvd 90 navi wyświetlacz cid , mam szansę na polskie menu kompa ?. auto wyprodukowane na Holandię . Dzięki

drahe
Mieszkaniec
Posty: 449
Rejestracja: 09 sie 2012, 09:13
Lokalizacja: Gliwice
Model:

#325 Post autor: drahe »

Niestety cd70 i dvd90 fabrycznie nie posiadają polskiego.Możesz sobie tylko navi spolszczyć.
Diagnostyka komputerowa.Odzyskiwanie kodu security (Opel carpass). Rozszerzanie funkcji komputera pokładowego - wszystkie modele Opla.Dokładanie tempomatu i inne mody.Wymiana modułu CIM.

arkko1

#326 Post autor: arkko1 »

tzn. wgrać jakiś soft nie da rady?

dziwer

#327 Post autor: dziwer »

Witam, szukam i nie mogę wyszukać informacji co potrzebuję a mianowicie! Mam jak wy to piszecie Zośkę B rok 2014 1,8 benz, jest radio z navi Touch & Connekt i chciałbym polski język i do kompa i do navi.
Czy ktoś może podpowiedzieć gdzie w okolicach Kędzierzyna Koźla można takie czary zrobić, pozdrawiam wszystkich i dzięki za pomoc :lol:

MonikaA_1

#328 Post autor: MonikaA_1 »

witam wszystkich
mam pytanie gdzie w kuj-pom można zmienić język w komputerze zafia 2003 r. Najlepiej okolice Bydgoszcz Toruń

Awatar użytkownika
Flora
Zafiromaniak
Posty: 3178
Rejestracja: 14 paź 2013, 11:46
Imię: Marcin
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: Zafira
Model: B
Oznaczenie silnika: Z19DTH
Gender:

#329 Post autor: Flora »

Nie wiem jeszcze czy można to zrobić w ZA podpinajac interfejs, ale jeżeli tak i nie masz daleko do Bydgoszczy to możemy spróbować :)

MonikaA_1

#330 Post autor: MonikaA_1 »

ok dam znać jakby się kto nie znalazł. tylko nie wiem kiedy będę w najbliższym czasie w Bydgoszczy. Jaka dzielnica? I ile za fatygę?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna technika”