Problemy dotyczące CD70 Navi _ DVD90

Car Audio + navi - tematy dotyczące Zafiry B

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
greco

#241 Post autor: greco »

DJ Tomcat są jakieś szanse na zmodyfikowanie płytki tylko pod konkretne autko i zakup jej u Ciebie, czy tylko wersja spotkanie osobiste.
Jeżeli jechałbyś kiedyś w okolice Katowic to daj znać, zapewne pare osób by się znalazło chętnych na spolszczenie. Jeżeli możesz zapodaj cenę usługi na priv.

DJ_Tomcat

#242 Post autor: DJ_Tomcat »

greco pisze:DJ Tomcat są jakieś szanse na zmodyfikowanie płytki tylko pod konkretne autko i zakup jej u Ciebie, czy tylko wersja spotkanie osobiste.
Jeżeli jechałbyś kiedyś w okolice Katowic to daj znać, zapewne pare osób by się znalazło chętnych na spolszczenie. Jeżeli możesz zapodaj cenę usługi na priv.
Niestety samo radio nie oferuje takich mozliwosci.
Jesli beda chetni, moge przejazdem wgrac taki sofcik ;)
Ostatnio zmieniony 17 lip 2011, 23:36 przez DJ_Tomcat, łącznie zmieniany 1 raz.

greco

#243 Post autor: greco »

DJ_Tomcat pisze:
greco pisze:DJ Tomcat są jakieś szanse na zmodyfikowanie płytki tylko pod konkretne autko i zakup jej u Ciebie, czy tylko wersja spotkanie osobiste.
Jeżeli jechałbyś kiedyś w okolice Katowic to daj znać, zapewne pare osób by się znalazło chętnych na spolszczenie. Jeżeli możesz zapodaj cenę usługi na priv.
Niestety samo radio nie oferuje takich mozliwosci :)
Jesli beda chetni, moge przejazdem wgrac taki sofcik :)
Zapodaj cenę na priv to spróbuję kilka osób zorganizować.
Może coś z tego wyjdzie.

DJ_Tomcat

#244 Post autor: DJ_Tomcat »

Mam problem, moje radio i bc gadają po polsku :) :
http://www.youtube.com/watch?v=KIXjk0f3 ... r_embedded

Awatar użytkownika
Bodek
Zafiromaniak
Posty: 16394
Rejestracja: 17 paź 2010, 12:28
Imię: Bodek
Lokalizacja: Polska B
Auto: Zafira_B_Cosmo
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:
Kontakt:

#245 Post autor: Bodek »

DJ_Tomcat pisze:Mam problem, moje radio i bc gadają po polsku :) :
http://www.youtube.com/watch?v=KIXjk0f3 ... r_embedded
To chyba nie ten dział, ogłoszenia zamieszcza się w innym ;)
:lis:

"NADZIEJE LUDZI MĄDRYCH SĄ PEWNIEJSZE NIŻ BOGACTWO NIEUKÓW" - DEMOKRYT

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bogusław Kuduk, ps. Bodek + 30.11.2020. R.I.P.

norbert_p

#246 Post autor: norbert_p »

DJ_Tomcat pisze:Jesli beda chetni, moge przejazdem wgrac taki sofcik
Kiedy będziesz przejeżdżał przez Lubin (dolnośląskie) ;)

turczyn

#247 Post autor: turczyn »

Witam .Mam problem tego typu.Odtwarzając płytę mp3 moje CD70 nie czyta mi wszystkich mp3 (płyta odtwarzana w innym odtwarzaczu działa w 100%).Czy to uszkodzenie czy może brudny laser.Proszę o pomoc.

marrybus

#248 Post autor: marrybus »

Miałem kiedyś podobnie w domowej wieży. Napęd z czasem coraz mniej płyt czytał. Rozwiązaniem było przedmuchanie wnętrzności sprężonym powietrzem i przeczyszczenie soczewki od laseru spirytusem.

Anony Mous

#249 Post autor: Anony Mous »

turczyn pisze:Witam .Mam problem tego typu.Odtwarzając płytę mp3 moje CD70 nie czyta mi wszystkich mp3 (płyta odtwarzana w innym odtwarzaczu działa w 100%).Czy to uszkodzenie czy może brudny laser.Proszę o pomoc.
witam jest to problem prędkości nagrywania jak i programu spróbuj nagrać jak najmniejszą prędkością , ja nagrywam Nero Multimedia Suite 10

ronin

#250 Post autor: ronin »

marian329 pisze:
turczyn pisze:Witam .Mam problem tego typu.Odtwarzając płytę mp3 moje CD70 nie czyta mi wszystkich mp3 (płyta odtwarzana w innym odtwarzaczu działa w 100%).Czy to uszkodzenie czy może brudny laser.Proszę o pomoc.
witam jest to problem prędkości nagrywania jak i programu spróbuj nagrać jak najmniejszą prędkością , ja nagrywam Nero Multimedia Suite 10
Nie sądzę - przecie to format ISO 9660 a więc płyta z danymi (w tym wypadku pliki mp3). Raczej coś z napędem ;)

greco

#251 Post autor: greco »

ronin pisze:Nie sądzę - przecie to format ISO 9660 a więc płyta z danymi (w tym wypadku pliki mp3). Raczej coś z napędem
Niby tak.
Ale u mnie jak nagrywam płytki z prędkością x8 wszystko jest ok, jak się zapomnę i wypalę z max prędkością jest lipa.
Chyba te czytniki nie są za dobrej jakości, tolerują tylko oryginalne płyty :lol:

ronin

#252 Post autor: ronin »

greco pisze:
ronin pisze:Nie sądzę - przecie to format ISO 9660 a więc płyta z danymi (w tym wypadku pliki mp3). Raczej coś z napędem
Niby tak.
Ale u mnie jak nagrywam płytki z prędkością x8 wszystko jest ok, jak się zapomnę i wypalę z max prędkością jest lipa.
Chyba te czytniki nie są za dobrej jakości, tolerują tylko oryginalne płyty :lol:
Jedyna zaleta tego fabrycznego badziewia to że jest dostęp do TestMode. Pozbyłem się dziadostwa CD30 i nie żałuję. PIONEER + głośniki Morel + pendrive i jest czad :evil2:

fati

#253 Post autor: fati »

Witam,
Pewnie źle szukałem, ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie :)
Sprawa raczej prosta, chociaż dobrze by było jakby się udało ją rozwiązać.
Chodzi mi dokładnie o to, że wcześniej po włożeniu i przekręceniu kluczyka ( zafira B, cd 70 navi ) włączało się automatycznie radio.
Teraz trzeba je włączać guzikiem, ale po wyłączeniu zapłonu i wyjęciu kluczyka radio cały czas pozostaje włączone. Nawet po wyjściu i zamknięciu samochodu, także znowu trzeba klikać by wyłączyć.
W zafirze A aby włączyć automatyczne uruchamianie trzeba było bodajże wcisnąć kombinację 1 i 3.
Czy w B jest podobnie ? :)
Pozdrawiam

Anony Mous

#254 Post autor: Anony Mous »

opcja jest uruchamiana w ustawieniach systemu - w polskiej wersji "zapł", w angielskiej "ign"

fati

#255 Post autor: fati »

A mógłbym prosić o info jak w te ustawienia wejść ? :) NIestety nie jestem zbytnio zorientowany, a szukając czegoś odpowiedzialnego za wł i wył. nie widziałem takiej opcji :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zafira B”