[B]Jakie zimówki wybrać

Zawieszenie, koła, podwozie, układ kierowniczy, hamulce, opony itp.

Moderatorzy: Mariusz, Tazz

Wiadomość
Autor
norbert_p

#211 Post autor: norbert_p »

krasnal pisze:Polecam opony Pirelli Sotto Zero - rewelacyjne zimówki :)
Jeździłem na takich w rozmiarze 205/55/16 91H w Lagunie II. Tam faktycznie spisywały się super i ESP rzadko musiało działać :)

Mój wybór to UG7+ lub właśnie wspominane Pirelki Sotto Zero.

Anony Mous

#212 Post autor: Anony Mous »

norbert_p pisze:Jeździłem na takich w rozmiarze 205/55/16 91H w Lagunie II. Tam faktycznie spisywały się super i ESP rzadko musiało działać
w Zafirze również spisują się rewelacyjnie :)

kaka32

#213 Post autor: kaka32 »

Już zakupione UG7+ i mam nadzieję że będą dobre bo u mnie zimy nie takie jak u większości :lol:

danio
Bywalec
Posty: 102
Rejestracja: 15 sie 2011, 08:48
Imię: Daniel
Lokalizacja: Zabrze
Auto: Opel Zafira B 1.9 CDTI Cosmo Panorama
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z19DTH
Gender:

#214 Post autor: danio »

Ja zastanawiam się nad bieżnikowanymi miałem w poprzednich wozidłach i nie narzekałem a cena też niczego sobie.
Ale co w tym roku kupie to jeszcze nie wiem

Anony Mous

#215 Post autor: Anony Mous »

Nie zmuszaj Zosi, żeby chodziła w używanych butach. Kobiety tego nienawidzą, a i Ty pewnie też byś nie chodził w używanych. ;)

Aston

#216 Post autor: Aston »

kaka32 pisze:Już zakupione UG7+ i mam nadzieję że będą dobre bo u mnie zimy nie takie jak u większości :lol:
No to kupiłeś co czego ja szukam :) ciekawi mnie ile dałeś za szt. :?: A czy zadowolony będziesz no cóż w końcu to GY :D i to najlepszy jaki jest bo 8 weszły dopiero i nie wiadomo choć ponoć sprawują się lepuj niż 7+

Awatar użytkownika
chabretti
Zafiromaniak
Posty: 2248
Rejestracja: 30 sie 2011, 20:51
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Żyrzyn [LPU]
Auto: Volvo
Model: V70
Oznaczenie silnika: D5244T5
Kontakt:

#217 Post autor: chabretti »

Ja zeszłą zimę przejeździłem na oponach America SLC202 195x65x15. Byłem w górach i dały radę. Koszt w zeszłym roku 190zł/szt za nowe. Jak twierdzi oponiarz to jest produkt Continentala. Kolega jeździ na kelly winter st ( a to podobno Good Year) i mówił że dają radę (co prawda nie był w górach), też ma Zośkę. Moja żona też ma te kelly tylko że węższe bo ma forda KA. Jeździ na nich już 2 lata i nie było zonga. Nawet wyjechała sama z zaspy na nich. Jak twierdzi pomógł też jej w tym również TVN Turbo i program "jazda polska czyli jak przetrwać na polskich drogach" (syn namiętnie ogląda) bo tam pan prowadzący powiedział że trzeba pomału do przodu i do tyłu i auto wyjedzie. :)
Ja jeździłem jej fordem w zimie i opony się dobrze trzymają i są ciche (w przeciwieństwie do letnich co ma do kaczuchy). Tak że polecam i Americę i Kelly. :piwo:

kaka32

#218 Post autor: kaka32 »

Aston>> 410 za sztukę na opony.pl widziałem 8-ki ale w opiniach wychodziły gorzej niż 7-ki chociaż cena podobna.

Carcom1

#219 Post autor: Carcom1 »

Moja Zośka końcówke zimy zeszłego roku zapodawała na Fuldzie Kristall Control HP pomykała tylko bęk szedł :lol:

grynia

#220 Post autor: grynia »

Właśnie zakupiłem obuwie dla Zoffi na zimę, nowiuśkie oponki Pirelli Sotto Zero 2 w atrakcyjnej cenie.

Anony Mous

#221 Post autor: Anony Mous »

Gratuluje wyboru :)

Zlooty

#222 Post autor: Zlooty »

grynia pisze:Właśnie zakupiłem obuwie dla Zoffi na zimę, nowiuśkie oponki Pirelli Sotto Zero 2 w atrakcyjnej cenie.
Śmigałem na takich gumach całą zeszłą zimę i jestem bardzo zadowolony ;)

adnim

#223 Post autor: adnim »

Kupiłem dzis w Tesco : pirelli snow control II 205/55 R16 za 288 zł sztuka :lol: . Opona z tego roku, takiej ceny nie znajdziecie nigdzie!! Sa w promocji do 12.10.2011.

norbert_p

#224 Post autor: norbert_p »

adnim pisze:Kupiłem dzis w Tesco : pirelli snow control II 205/55 R16 za 288 zł sztuka :lol: . Opona z tego roku, takiej ceny nie znajdziecie nigdzie!! Sa w promocji do 12.10.2011.
Z którego są roku (miesiąc, rok)?

Awatar użytkownika
MieHor
Zafiromaniak
Posty: 2915
Rejestracja: 26 kwie 2009, 16:07
Imię: Mieczysław
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Auto: Zafira
Model: B
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:

#225 Post autor: MieHor »

adnim pisze:Opona z tego roku
czyli 2011, nie wiemy tylko z którego tygodnia

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie”