Co jest grane?

Silnik (ON, PB, LPG, CNG), układ przeniesienia napędu, układ wydechowy itp.

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
biedrona

Co jest grane?

#1 Post autor: biedrona »

Witajcie Otóż pojawił mi sie problem w mojej Zosi Kiedy po nocy chce odpalić autko lub po dłuższym postoju np 8 godzinowym silniczek łapie na dwa razy Najpierw jak kręce to od razu jakby chciał załapać i za sekundę juz normalnie załapie silniczek i jest oki Qrcze nie wiem czy mnie zrozumiecie Jak juz odpale po nocnym postaju raz to póżniej jest juz palenie od strzała Co może byc nie tak Pozdrawiam

Skasowany użytkownik 6483

#2 Post autor: Skasowany użytkownik 6483 »

Słuchaj, mogą być dwie przyczyny , jedna , to masz padniętą świecę żarową a druga przyczyna to możesz mieć nieszczelności w układzie zasilania paliwem. Być może olej napędowy Ci się cofa do baku i dlatego masz takie problemy z odpaleniem. Jeśli jednak to jest problem świec to musi Ci się świecić dłuższy czas ta kontrolka od świec. Co do nieszczelności to sprawdź sobie przewody przelewowe , być może któryś sparuszał :)

podbiel

#3 Post autor: podbiel »

jarecki69 pisze:problem świec to musi Ci się świecić dłuższy czas ta kontrolka od świec
nie dłuższy czas tylko po odpaleniu silnika zapali się na chwilę jeszcze raz.

kostian
Debiutant
Posty: 41
Rejestracja: 23 cze 2012, 20:14
Lokalizacja: Rzeszów
Model:

#4 Post autor: kostian »

Świece załaczją się poniżej 4 st.C - u Ciebie wchodzi w rachubę zapowietrzanie ukladu zasilania paliwem.

Paweł77

#5 Post autor: Paweł77 »

Witam. Jestem posiadaczem Zafirki 2,0 turbo OPC. Mam problem ktorego mechanicy nie sa w stanie rozwiazac. Podczas normalnej, delikatnej jazdy jest ok. Jednak podczas przyspieszania potrafi falowac przyrostem mocy, cos jakby pulsacyjnie ktos lapal samochod za zderzak i puszczal. Wymienilem swiece, listwe z cewkami, wszystkie filtry. komputer nie wykazuje bledow. zapalanie ok, spalanie ok, czasami problem ustepuje, ala jak wraca to ze zlosci serce mnie boli. pomozcie. prosze

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”