Dolna osłona silnika a rama zawieszenia przedniego

Zawieszenie, koła, podwozie, układ kierowniczy, hamulce, opony itp.

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
QRZOL
Mieszkaniec
Posty: 287
Rejestracja: 24 lip 2009, 18:53
Imię: Maciej
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: ZB 1.7 CDTI Cosmo
Model: ZB
Oznaczenie silnika: A17DTR
Gender:

#16 Post autor: QRZOL »

Ile cię skaleczyli za tą przyjemność gwizdenson
Obrazek

Awatar użytkownika
timi68
Zafiromaniak
Posty: 794
Rejestracja: 08 lip 2009, 16:50
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Rzeszów
Auto: Volvo S60 D5 AWD 215/440
Model: II
Oznaczenie silnika: D5-2.4
Gender:

#17 Post autor: timi68 »

Jeśli to robią za friko to ja też mam materiał wygłuszający :lol:

gwizdenson

#18 Post autor: gwizdenson »

Właśnie nic nie skasowali,bo to jest akcja serwisowa opla,uznali że to jest błąd konstrukcyjny.tylko dlatego pojechałem do ASO,inaczej broń bóg.chciałem wymienić jeszcze dolną osłonę silnika bo mam walniętą ale jak mi śpiwnęli to podziękowałem.na allegro można wyhaczyć za 100 a to w stosunku do ASO jest 500 różnicy.

Awatar użytkownika
timi68
Zafiromaniak
Posty: 794
Rejestracja: 08 lip 2009, 16:50
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Rzeszów
Auto: Volvo S60 D5 AWD 215/440
Model: II
Oznaczenie silnika: D5-2.4
Gender:

#19 Post autor: timi68 »

W tekim razie podjade do ASO niech sprawdzą czy i mnie sie należy :)

darekimi

#20 Post autor: darekimi »

A ja dzisiaj przy okazji wymiany oringow nagrzewnicy zauwazylem ze jednak mam ta gabke na plastikowej oslonie a w serwisie powiedzieli ze akcja sewisowa w moim aucie jest zakonczona.Chyba ja zerwe i tyle

gwizdenson

#21 Post autor: gwizdenson »

To w gumę sobie lecą .Po czym to stwierdzili ,że akcja zakończona?

darekimi

#22 Post autor: darekimi »

Po vinie samochodem nie bylem tylko sluzbowo.

kris

#23 Post autor: kris »

Ale dotyczy to tylko Diesli tak ?

MarcinGTD

#24 Post autor: MarcinGTD »

a moze ktoś ma jakąś informacje jakie silniki i w jakim mniejwięcej przedziale czasowym produkcji samochody się nadają do wymiany mam nadzieje ze jak mój się nadaje to ze mam pordzewiałe to zawieszenie przynajmniej za free wymienią

gwizdenson

#25 Post autor: gwizdenson »

Wiesz ja nie wiem jakie są kryteria.Ale jak się dowiedziałem,że jest czy była taka akcja zadzwoniłem do opla umówiłem się i już.Generalnie,co wiem,to wszystkie auta z tak zwanym wygłuszeniem na tej osłonie(gąbką) bo to od tego właśnie następowała korozja.U mnie co prawda wyczyścili i zakonserwowali ,ale zawsze coś.Sam obejrzałem jak robili i w zasadzie konserwacja wystarczyła.Ale mówił mi ten mechanior,że jakby było ostro zgnite to wymieniają te elementy.Nie ważne jaki rocznik .Spróbować warto i nie dać się wygnać.Bo oni oczywiście jak wszyscy co mają u nas zrobić coś za free kombinują.

MarcinGTD

#26 Post autor: MarcinGTD »

ja mam całą tą osłonę połamaną ale wygłuszenie mam i jak przejeżdżam przez hopki tzn spowalniacze nasze ukochane to słyszę bardzo brzydki zgrzyt byłem na szarpakach i nic żadnego luzu niema nigdzie jak przejeżdżam jednym kołem nieważne czy prawym czy lewym to nic wtedy się nie dzieje czyli nie wiem o co cho może mam gdzieś pogniłe to mi wymienią :P

licznik

#27 Post autor: licznik »

Byłem ostatnio i mi tylko zakonserwowali i zerwali wygłuszenie,stwierdzili że nic nie kwalifikuje się do wymiany ,a ta akcja to KAMPANIA-KONTROLA POWŁOKI LAKIERNICZEJ ZAWIESZENIA

darkp1

#28 Post autor: darkp1 »

I robią to za darmo?

licznik

#29 Post autor: licznik »

darkp1 pisze:I robią to za darmo?


Tak za darmoche :lol:

sciema

#30 Post autor: sciema »

Dzisiaj zadzwoniłem do ASO w Gorzowie Wlkp. i po sprawdzeniu vin potwierdzili taką akcję serwisową, jadę we wtorek na zrywanie i czyszczenie lub malowanie w zależności co tam stwierdzą calość ma trwac ok 3 godzin więc trochę kawy wypiję :lol:
po wizycie napiszę co i jak.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie”