wydech-proszę o pomoc

Silnik (ON, PB, LPG, CNG), układ przeniesienia napędu, układ wydechowy itp.

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
krzysiekłódź

wydech-proszę o pomoc

#1 Post autor: krzysiekłódź »

witam mam pytanie na temat tego wydechu, http://allegro.pl/tlumiki-tlumik-opel-z ... 45797.html , czy montował już go ktoś, i czy jest cichy. proszę o wasze porady, bo jam mam sportowy cały z kwasówki i chcę wymienić na normalny ,wyrosłem z sportowych wydechów- po zmianie będzie do sprzedania firma chyba ex ?? to jest na tabliczkach i cyfry. wydech montowany w niemczech.
pozdrawiam krzysiek

pejko
Przeglądacz
Posty: 77
Rejestracja: 26 lut 2010, 20:59
Imię: Przemek
Lokalizacja: Radom
Auto: Zafira A OPC
Model: ZA
Oznaczenie silnika: Z20LET
Gender:

#2 Post autor: pejko »

sam interesowałem się tymi tłumikami jakieś pól roku temu. w mojej obecności sprzedawca tłumików dzwonił do kogoś z Polmostrów z pytaniem o te tłumiki /ponieważ sprzedawca z allegro twierdzi że robi to właśnie Polmostrów/. Gość zPolmostrów twierdził, że oni nie robią tych tłumików i wg niegosą to "ztuningowane" tłumiki od 2,0/2,2 DTI, które średnio nadają się do OPC. kiedyś kolega z naszego forum polecał mi w sprawie tłumików do OPC gościa z allegro:
http://www.allegro.pl/show_user_auction ... d=13137266
rozmawiałem z człowiekiem przez tel-wydawał się sensowny ale nie mam doświadczenia z jego wyrobami. również na stronie www.iparts.pl są oferowane tłumiki do OPC /WALKER i IMASAF/.
jak ogarniesz temat tłumików do OPC w rozsądnej cenie to daj znać pwenie wiele OPC maniaków stoi przed takim dylematem

krzysiekłódź

#3 Post autor: krzysiekłódź »

dzięki za podpowiedź, temat nadal otwarty czyli szukam dalej. jak coś namierzę to dam znać.
pozdrawiam

Leny v40

#4 Post autor: Leny v40 »

Zamawiałem tłumiki z Proexa i dobrze wykonane .... na pewno taniej niż ulter itp. na allegro.... końcowy miałem z nierdzewki był dobrze wykonany i służy dalej w moim byłym aucie . polecam firme z linku od pejko,

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”