Mapy Navteq do nawigacji Opel

Car Audio + navi - tematy dotyczące Zafiry B

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
Mihó

#196 Post autor: Mihó »

TMC w Niemczech działa. Jechałem z mapą DE w napędzie, parę kilometrów przed granicą znalazł sygnał.

AOW jest oczywiście, A2 - od granicy jest tylko naniesiony odcinek do pierwszej bramki, później jedzie się polem.

eryklfc

#197 Post autor: eryklfc »

Jak wiadomo mapy polski do ncdr1100 nie ma a jest może jakaś europy albo coś podobnego. mam jakąś mape niemiec z 2002. Dajcie coś nowszego i działającego w oplu z 2002r. Proszę

stasznik41

#198 Post autor: stasznik41 »

Witam, mam takie może głupie pytanie do map Oplowskich. Mam, korzystam ale to co mnie denerwuje to, brak wyświetlania prognozowanej godziny dojazdu lub długości czasowej przejazdu. W ustaniewniach sa takie opcje i je zawsze odznaczam aby wyświetlało. Ale za nic w świecie nie wyświetla tych komunikatów na ekranie.

Czy komuś z kolegów ta opcja działa?

piopio

#199 Post autor: piopio »

Wydaje mi się że po wduszeniu INFO wyświelaja się te dane, o które pytasz.

msx
Świeżak
Posty: 20
Rejestracja: 01 paź 2011, 18:23
Lokalizacja: bolton
Model:

#200 Post autor: msx »

panowie sciagnalem mape anglii 2011-2012 ale nie ma na niej pocztowych kodow czy mozna to dograc? albo moze ktos ma sprawdzona mape zeby byla aktualna ?
i jeszcze jedno pytanie czy jest mozliwosc wgrania na jedna plytke np anglii i polski czy jednak musza to byc oddzielne plyty?
pozdrawiam

Zdenek2007
Zafiromaniak
Posty: 853
Rejestracja: 08 lip 2010, 08:51
Lokalizacja: śląskie[SGL]
Model:

#201 Post autor: Zdenek2007 »

msx pisze:panowie sciagnalem mape anglii 2011-2012 ale nie ma na niej pocztowych kodow czy mozna to dograc? albo moze ktos ma sprawdzona mape zeby byla aktualna ?
i jeszcze jedno pytanie czy jest mozliwosc wgrania na jedna plytke np anglii i polski czy jednak musza to byc oddzielne plyty?
pozdrawiam
Niestety, muszą być oddzielne płyty, są mapy całej europy, ale to odczyta jedynie DVD90NAVI. Jeśli chodzi o kody pocztowe, to pierwsze słyszy żeby ten sprzęt to obsługiwał!

Awatar użytkownika
Bodek
Zafiromaniak
Posty: 16394
Rejestracja: 17 paź 2010, 12:28
Imię: Bodek
Lokalizacja: Polska B
Auto: Zafira_B_Cosmo
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:
Kontakt:

#202 Post autor: Bodek »

msx pisze:pa wie sciagnalem mape anglii 2011-2012 ale nie ma na niej pocztowych kodow czy mozna to dograc? albo moze ktos ma sprawdzona mape zeby byla aktualna ?
i jeszcze jedno pytanie czy jest mozliwosc wgrania na jedna plytke np anglii i polski czy jednak musza to byc oddzielne plyty?
pozdrawiam
Nie słyszałem, żeby można było coś dogrywać.

Jeżeli masz DVD to podchodzą mapy z BMW - BMW_OPEL_DVD Europa 2011 High 4,7 gb
:lis:

"NADZIEJE LUDZI MĄDRYCH SĄ PEWNIEJSZE NIŻ BOGACTWO NIEUKÓW" - DEMOKRYT

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bogusław Kuduk, ps. Bodek + 30.11.2020. R.I.P.

msx
Świeżak
Posty: 20
Rejestracja: 01 paź 2011, 18:23
Lokalizacja: bolton
Model:

#203 Post autor: msx »

Bodek pisze:
msx pisze:pa wie sciagnalem mape anglii 2011-2012 ale nie ma na niej pocztowych kodow czy mozna to dograc? albo moze ktos ma sprawdzona mape zeby byla aktualna ?
i jeszcze jedno pytanie czy jest mozliwosc wgrania na jedna plytke np anglii i polski czy jednak musza to byc oddzielne plyty?
pozdrawiam
Nie słyszałem, żeby można było coś dogrywać.

Jeżeli masz DVD to podchodzą mapy z BMW - BMW_OPEL_DVD Europa 2011 High 4,7 gb
nie ja mam cd 70 navi moze jakies sprawdzone linki do map z codami pocztowymi ktos wrzuci

jahu

#204 Post autor: jahu »

Mam pytanie co do map "bmw..." ściągnąłem z chomika siedem części i nie za bardzo wiem która jest czym? Z tego co zrozumiałem czytając post to wersja na płycie dvd to cała Europa tak? więc po co te siedem części. Czekam na odpowiedź bo nie wiem co wypalać?

Awatar użytkownika
Bodek
Zafiromaniak
Posty: 16394
Rejestracja: 17 paź 2010, 12:28
Imię: Bodek
Lokalizacja: Polska B
Auto: Zafira_B_Cosmo
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:
Kontakt:

#205 Post autor: Bodek »

Te siedem części wypakowują się do jednego obrazu iso, który nagrywasz najlepiej na dvd rw z jak najmniejszą prędkością.

Ma być coś TAKIEGO

to jest podzielony obraz płyty.

Bardziej POLECAM wersję na CD :!:
:lis:

"NADZIEJE LUDZI MĄDRYCH SĄ PEWNIEJSZE NIŻ BOGACTWO NIEUKÓW" - DEMOKRYT

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bogusław Kuduk, ps. Bodek + 30.11.2020. R.I.P.

jahu

#206 Post autor: jahu »

Dzięki Bodek, wypale sobie i to 7 częściowe i to co podrzuciłeś miłego poniedziałku

longerek2x

#207 Post autor: longerek2x »

Koledzy mam małą prośbe posiadam mape EE ale niestety nie ma w niej NL <Holandii> próbowałem zassać z linku kolegi ze strony numer 7 bodajże al niestety nie działa. czy byłby ktoś w stanie podesłać mi te mapkę ewentualnie wrzucić na jakiś serwer?? aha odrazu mowie mapy z BMW odpadaj bo mam CD70 ;)

z góry wielkie dzięki :)

Awatar użytkownika
Bodek
Zafiromaniak
Posty: 16394
Rejestracja: 17 paź 2010, 12:28
Imię: Bodek
Lokalizacja: Polska B
Auto: Zafira_B_Cosmo
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:
Kontakt:

#208 Post autor: Bodek »

longerek2x pisze:Koledzy mam małą prośbe posiadam mape EE ale niestety nie ma w niej NL <Holandii> próbowałem zassać z linku kolegi ze strony numer 7 bodajże al niestety nie działa. czy byłby ktoś w stanie podesłać mi te mapkę ewentualnie wrzucić na jakiś serwer?? aha odrazu mowie mapy z BMW odpadaj bo mam CD70 ;)

z góry wielkie dzięki :)
Zobacz tutaj: Gryzoń
:lis:

"NADZIEJE LUDZI MĄDRYCH SĄ PEWNIEJSZE NIŻ BOGACTWO NIEUKÓW" - DEMOKRYT

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bogusław Kuduk, ps. Bodek + 30.11.2020. R.I.P.

longerek2x

#209 Post autor: longerek2x »

Zobacz tutaj: Gryzoń[/quote]

Dzięki Bodek tak też uczyniłem ale jest problem ponieważ po wypaleniu płytki widzi ją w napędzie ale niestety tak jakby zwieszało się na przeliczeniu trasy i cały czas jest komunikat "czekaj trwa przeliczanie trasy" i teraz dwa pytania czy to wina tego że nagrałem 8X czy poprostu to tak długo trwa??

Awatar użytkownika
Bodek
Zafiromaniak
Posty: 16394
Rejestracja: 17 paź 2010, 12:28
Imię: Bodek
Lokalizacja: Polska B
Auto: Zafira_B_Cosmo
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:
Kontakt:

#210 Post autor: Bodek »

longerek2x pisze:Zobacz tutaj: Gryzoń
Dzięki Bodek tak też uczyniłem ale jest problem ponieważ po wypaleniu płytki widzi ją w napędzie ale niestety tak jakby zwieszało się na przeliczeniu trasy i cały czas jest komunikat "czekaj trwa przeliczanie trasy" i teraz dwa pytania czy to wina tego że nagrałem 8X czy poprostu to tak długo trwa??[/quote]

Nagraj na CDRW na małej prędkości i wtedy zobaczysz czy będzie to samo.
:lis:

"NADZIEJE LUDZI MĄDRYCH SĄ PEWNIEJSZE NIŻ BOGACTWO NIEUKÓW" - DEMOKRYT

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bogusław Kuduk, ps. Bodek + 30.11.2020. R.I.P.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zafira B”