Dolna osłona silnika a rama zawieszenia przedniego

Zawieszenie, koła, podwozie, układ kierowniczy, hamulce, opony itp.

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
Artur

#211 Post autor: Artur »

jacek28 pisze:mihcalj powiedz ile ta przyjemnosc u Polaczka??? a co mają jeszcze w ofercie,bo jak rozumiem to jakas akcja promocyjna ????????
Kolego to nie żadna akcja promocyjna ale kampania serwisowa GM. Dotyczy części Zafirek 2.0 DTI i jest bezpłatna. Przeczytaj temat od początku to wszystkiego się dowiesz :mrgreen:

Awatar użytkownika
timi68
Zafiromaniak
Posty: 794
Rejestracja: 08 lip 2009, 16:50
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Rzeszów
Auto: Volvo S60 D5 AWD 215/440
Model: II
Oznaczenie silnika: D5-2.4
Gender:

#212 Post autor: timi68 »

Artur pisze:Kolego to nie żadna akcja promocyjna ale kampania serwisowa GM. Dotyczy części Zafirek 2.0 DTI i jest bezpłatna
Nie tylko 2.2DTI też.

cebu

#213 Post autor: cebu »

Właśnie wróciłem z Opel Szpot w Swarzędzu , 1,5h oczekiwania i po robocie

Anony Mous

#214 Post autor: Anony Mous »

Witam.

Mam diesla z 2000 roku i jutro mam zamiar zadzwonić do nich.

Mam tylko pytanie. Ja mam założony zamiennik osłony z allegro. Czy mogą się tego czepiać ?? Nie chciałbym do nich pojechać i potem płacić jakiś "haracz" :czerwona:

A tak przy okazji - był ktoś w sprawie tej akcji w OPEL DOMCAR Konin ??
Ostatnio zmieniony 16 lis 2010, 21:17 przez Anony Mous, łącznie zmieniany 1 raz.

cebu

#215 Post autor: cebu »

mam właśnie taki zammiennik z allegro , nie doczepili się do tego

Anony Mous

#216 Post autor: Anony Mous »

Jak przeczytałem ten wątek to aż boję się gdziekolwiek jechać :shock:
Ostatnio zmieniony 16 lis 2010, 22:13 przez Anony Mous, łącznie zmieniany 1 raz.

djrafix

#217 Post autor: djrafix »

Witam , czy w mojej zafirze A 99r, powinna być dolna osłona silnika?, bo tam nie ma, a może wcześniej przedemną sprzedający wyjął i nie założył tak oglądam na allegro i widze ze sa te osłony ,czy warto to montować taką osłone silnika czy dać sobie spokó i jeździć bez jak do tej pory :P ? , jak myślicie?

David

#218 Post autor: David »

djrafix pisze:Witam , czy w mojej zafirze A 99r, powinna być dolna osłona silnika?, bo tam nie ma, a może wcześniej przedemną sprzedający wyjął i nie założył tak oglądam na allegro i widze ze sa te osłony ,czy warto to montować taką osłone silnika czy dać sobie spokó i jeździć bez jak do tej pory :P ? , jak myślicie?
u mnie też nie było ale jesienią zeszłego roku jak jechałem po deszcze i wpadłem spobie w kałuże, to mnie się taka choinka kontrolek zapaliła, że hej, łącznie ze stratą wspomagania, po tym założyłem nieoryginalną i wszystko ustało minął rok ja latam po kałużach i jest wszystko ok. koszt mój to 80PLN i 25 min czasu w kanale z pomocą szwagra plus oczywiście :piwo:

Anony Mous

#219 Post autor: Anony Mous »

Mi dziś odpowiedzieli że mój nie podlega akcji serwisowej. Dziwne mam 2000 rok więc chyba powinien. Sprawdzę w innych serwisach.

darkp1

#220 Post autor: darkp1 »

celius, to czy się załapuje czy nie sprawdza się po VINie, może Twoja już przeszła taką akcję serwisową. ;)

kebul

#221 Post autor: kebul »

djrafix pisze:Witam , czy w mojej zafirze A 99r, powinna być dolna osłona silnika?, bo tam nie ma, a może wcześniej przedemną sprzedający wyjął i nie założył tak oglądam na allegro i widze ze sa te osłony ,czy warto to montować taką osłone silnika czy dać sobie spokó i jeździć bez jak do tej pory :P ? , jak myślicie?
jak już wcześniej pisałem akcja dotyczy wyłącznie samochodów z silnikiem DIESLA

Awatar użytkownika
MieHor
Zafiromaniak
Posty: 2915
Rejestracja: 26 kwie 2009, 16:07
Imię: Mieczysław
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Auto: Zafira
Model: B
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:

#222 Post autor: MieHor »

Ta akcja serwisowa dotyczy tylko określonego przedziału czasowego - chyba 2003 - 2004 - w tym okresie montowali te dolne osłony z nasiąkliwym wygłuszeniem, które powodowało niezamierzoną szybszą korozję zawieszenia - to jest główny powód tej akcji.

darkp1

#223 Post autor: darkp1 »

MieHor, moja jest z listopada 2002 i się załapała ;)

Anony Mous

#224 Post autor: Anony Mous »

Teraz tak- pytania o kampanię 09-R-022:

Opel Niedbałą Poznań - nie kwalifikuje się, (EDIT: ale po zapytaniu o kompanię 09-P-003 potwierdzili że się kwalifikuje)

Opel Bońkowski Poznań - kwalifikuje się.(choć nie potwierdzili numeru kampanii serwisowej)

I bądź tutaj mądry.

Sprawdzam w innych serwisach a najbardziej interesuje mnie Opel Domcar Konin więc teraz tam zadzwonię.


EDIT ***************

Dzwoniłem do DOMCAR w Koninie i jestem umówiony na 9 jutro. Tylko kod kampanii serwisowej podał mi 09-P-003 :shock: i też kończy się 31 grudnia 2010 roku
Ostatnio zmieniony 17 lis 2010, 15:09 przez Anony Mous, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
MieHor
Zafiromaniak
Posty: 2915
Rejestracja: 26 kwie 2009, 16:07
Imię: Mieczysław
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Auto: Zafira
Model: B
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:

#225 Post autor: MieHor »

darkp1, ja napisałem "chyba" 2003 - 2004, dlatego że nie byłem pewny tego okresu. Twoja jet z roku modelowego 2003, może dlatego :?:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie”