Dolna osłona silnika a rama zawieszenia przedniego

Zawieszenie, koła, podwozie, układ kierowniczy, hamulce, opony itp.

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
Anony Mous

#226 Post autor: Anony Mous »

Byłem dziś w ASO i stwierdzili że jest wszystko ok. Czas ok 40 min

darkp1

#227 Post autor: darkp1 »

MieHor, możliwe, ale sam już niewiem jaką zosię mam, czy nieFL czy FL, komputer mam po lewej stronie przy nadkolu, z zewnątrz też przed liftowa, nie wiem jak z pompą, kiedyś przy okazji sprawdzę, już koniec OT ;)
celius, lepiej sprawdź sam czy wsio ok, różnie z ASO bywa ;)

Anony Mous

#228 Post autor: Anony Mous »

darkp1 pisze: celius, lepiej sprawdź sam czy wsio ok, różnie z ASO bywa ;)
Moja Zosia była niedawno przeglądana właśnie z przodu przez mojego sprawdzonego i zaufanego mechanika. Nic nie znalazł więc chyba nie mam się co martwić :)

Oczywiście przy następnej okazji jak tylko będę u niego zobaczymy co i jak.

Aftewicz

#229 Post autor: Aftewicz »

Kampania 09-R-022 przeprowadzona. Moja zespawana rama wymieniona na nową. Cena 0 zł. Moja Zafira 99r. Serwis Opel Bogacki Szczecin obsługa rewelacyjna. :lol:

biedrona

#230 Post autor: biedrona »

Kampania 09-R-022 przeprowadzona. Moja rama wymieniona na nową. Nic nie zapłaciłem tylko się naczekałem Prawie 8 godzin bo były problemy ze śrubami. Teraz wszystko oki Moja Zosia jest z luetgo 2004 Akcję przeprowadziłem w Łodzi w OPEL TRAX na Żeligowskiego Super obsługa i cała reszta Ichnia kawka też smaczna i tania Pozdrawiam

salas
Posty: 2
Rejestracja: 01 cze 2010, 00:30
Lokalizacja: Ząbki
Model:

#231 Post autor: salas »

Witam wszystkich
o akcji dowiedziałem sie z forum, szybko pojechałem do serwisu i okazało sie że trzeba wymieniać. wysłałem też kolege.
dzsiaj jestem po wymianie ramy a kolega po " malowaniu"
czekałem około tygodnia na ramę
serwis przy Radzymińskiej obok M1 w Ząbkach
dzięki za temat
pozdrawiam

d.marco

#232 Post autor: d.marco »

No właśnie jak to jest z tą wymiana lub malowaniem mi w trakcie telefonicznej rozmowy z serwisem powiedzieli, że jeśli bym miał mieć cokolwiek robione to by mnie powiadomili gdyż posiadają moje dane w systemie. :cry: jak to powinno wyglądać czy faktycznie powinni mnie powiadomić czy mam być upierdliwy i domagać się tego od nich - jakie jest Wasze zdanie.

Awatar użytkownika
MieHor
Zafiromaniak
Posty: 2915
Rejestracja: 26 kwie 2009, 16:07
Imię: Mieczysław
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Auto: Zafira
Model: B
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:

#233 Post autor: MieHor »

Po nr VIN i sprawdzeniu w systemie powinni dać Ci odpowiedź, czy Twój egzemplarz jest objęty tą akcją serwisową. Ja do wybranego ASO napisałem maila:
Witam!
Jestem właścicielem samochodu OPEL ZAFIRA 2,0 DTI COMFORT nr VIN - W0L0TGF7542........
Dowiedziałem się o akcji serwisowej "Kampania 09-R-022" prowadzonej przez Opel a dotyczącej osłony silnika powodującej przedwczesne zużycie zawieszenia przedniego w niektórych wersjach samochodów produkowanych przez Opel.
Uprzejmie proszę o potwierdzenie czy mój samochód podlega tej akcji.

Z poważaniem


i otrzymałem odpowiedź:

Witam,
Tak Pana auto znajduje się na liście akcji serwisowej do wykonania.
Proszę o kontakt telefoniczny celem umówienia się na wizytę.

Pozdrawiam
R.... T....
Kierownik Obsługi Posprzedażnej
"Wega Auto" sp. z o.o.
Tel +48 62 76 81 906

d.marco

#234 Post autor: d.marco »

MieHor, wielkie dzięki za wskazówki oczywiście napiszę i zobacze co mi serwis odpowie - dam znac jaka była odpowiedż serwisu
Pozdrawiam ;)

pepe001

#235 Post autor: pepe001 »

Wczoraj wieczorem wreszcie odebrałem mój samochód po wymianie sanek. Najpierw, pod koniec października zadzwoniłem do ASO w Rybniku, sprawdziłem czy podlega akcji serwisowej i dowiedziałem się że podlega. Potem umówiłem się na oględziny i dowiedziałem się że rama nadaje się do wymiany, ale muszę zaczekać ok 2 tyg na sprowadzenie. 18 Listopada odstawiłem samochód na wymianę, ale niestety "urwał się" kruciec ze zbiorniczka wyrównawczego płynu chłodniczego i znowu 2 tyg. czekania na zbiorniczek. Długo to wszystko ogólnie trwało, ale zakończyło się sukcesem.

Awatar użytkownika
12Marek
Bywalec
Posty: 188
Rejestracja: 01 wrz 2009, 19:03
Imię: Marek
Lokalizacja: Pomorze Środkowe
Auto: Zafira Tourer 2.0 CDTI Ecoflex
Model: ZC
Oznaczenie silnika: A20DT
Gender:

#236 Post autor: 12Marek »

Dwa tygodnie bez auta z powodu zbiorniczka :shock:
Chyba bym kogoś zagryzł :evil:
Dali auto zastępcze :?:

pepe001

#237 Post autor: pepe001 »

No mówiąc delikatnie, ja też byłem niezadowolony. Dali mi na ten czas Corsę C 1,3 CDTI.

Artur

#238 Post autor: Artur »

Podłączę się pod temat. Planuje wymienić moją niekompletną osłonę dolną (bez środkowego "dekla") na nową, taką:
http://moto.allegro.pl/astra-2-zafira-a ... 45889.html
Czy ktoś może już z tym jeździ?? Polecacie taki zamiennik??

olo018

#239 Post autor: olo018 »

Poszukaj ktoś napisał że nie poleca tych podrób z aledrogo bo się urywają czy jakoś tak ,było na forum.

Awatar użytkownika
PeeKa
Świeżak
Posty: 20
Rejestracja: 24 lut 2010, 17:47
Lokalizacja: Kraków
Auto: Zafira
Model: A
Oznaczenie silnika: 20DTL

#240 Post autor: PeeKa »

olo018 pisze:Poszukaj ktoś napisał że nie poleca tych podrób z aledrogo bo się urywają czy jakoś tak ,było na forum.
A ja pisalem, ze polecam :) Mam oslone z Rezaw-Plastu i jestem zadowolony (na razie 6 miesiecy uzytkowania).
Wole taka oslone, niz 10 razy drozsza oryginalna ;-).

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie”